کولر گازی داکت اسپلیت گری 36000 – مشخصات و بهترین قیمت خرید از نمایندگی

پس از اتصال درب به فریم جای قفل های زیمنس و خزینه های پیچ را نیز روی درب و فریم با پرس ایجاد نموده و دریچه بازدید را آماده عملیات رنگ می کنیم.جنس رنگی روی سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت زده می شود رنگ کوره ای الکتروستاتیک می باشد.این رنگ بصورت پودری روی سطوح داخلی و بیرونی دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی پاشیده می شود و پس از پُرشدنِ سطوح آنرا در کوره رنگ می گذاریم.با پایان فرایند پخت رنگ در کوره دریچه بازدید داکت اسپلیت آماده تحویل به مشتری یا ارسال به پروژه می گردد.از انجا که دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی دارای پوشش رنگ شده می باشد لذا کاور کردنِ آن در یک بسته مشمایی از اصول اولیه می باشد تا در زمان انتقال به پروژه آسیبی به ساختار و رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت وارد نگردد. ابعاد و سایز دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت مستقیم با ابعاد و سایز دستگاه فنکویل دارد. این جای پیچ ها حتما باید قبل از رنگ و در همین مرحله بر روی فریم دریچه داکت اسپلیت گل سقفی باید ایجاد شود.جهت ادامه کار مراحل تولید دریچه داکت اسپلیت گل سقفی نسبت به شروع ساخت درب دریچه داکت اسپلیت گل سقفی اقدام میشود.جنس درب این دریچه از ورق آلومینیوم و جنس شیارهای محیطیِ آن نیز از پروفیل های پره Z است.این پروفیل ها بصورت تک لایه یا دو لایه، تشکیل شیارهای یگانه یا دوگانه را میدهند که در اصطلاح به آنها شیارهای تک گل یا دوگل گفته میشود.ضخامت ورق درب از یک میل به بالا (بنا به ابعاد و سایز دریچه داکت اسپلیت گل سقفی) قابل تعیین و کاربرد است.اتصال درب به فریمِ دریچه داکت اسپلیت پس از ساخت جداگانه ی فریم و درب،از مراحل مهمِ دیگر در روند ساخت دریچه داکت اسپلیت لولایی گل سقفی به شمار میآید.این اتصال توسط یک لولای ورقیِ ظریف ولی محکم صورت میپذیرد تا هم نمای دریچه داکت اسپلیت پس از تکمیل،زیبا و شیک نمایان شود و هم در زمان کاربرد و بازوبستن درب دریچه داکت اسپلیت ،مشکلی در استحکام و ایستایی دریچه داکت اسپلیت مشاهده نشود.

دریچه بازدید داکت اسپلیت با ورق آهنی را میتوان در دو مدل درب لولایی و وزنهای ساخت. با اتصال درب به فریم دریچه داکت اسپلیت و دیگر امور اولیه ی ساخت،نوبت به عملیات رنگ می رسد.نوع پوشش دریچه داکت اسپلیت گل سقفی لولایی از رنگ پودری استاتیکِ کوره ای در کد رنگ های متنوع می باشد.از ویژگی های رنگ کوره ای هم میتوان به نقش زیباییِ ساختار دریچه داکت اسپلیت اشاره نمود و هم به نقش حفاظتی رنگ تاکید نمود که باعث محافظت ساختار بیرونی و درونیِ دریچه داکت اسپلیت در برابر ضربه و خراش می باشد. به طور مثال میتوان به مدل های گل سقفی، گریل دار، مشبک و معمولی اشاره نمود. این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت از عمومی ترین انواع این نوع دریچه های بازدید می باشد. کیفیت رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت ورق آهنی از نکات بسیار مهم در مراحل تولید این محصول است. منظور از دریچه بازدید داکت اسپلیت ورق آهنی در حقیقت همان ورق گالوانیزهیا روغنی است.عرض فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت معمولاً سه سانت است. ساختاراین دریچه داکت اسپلیت از فریم و دربِ شیار دار تشکیل یافته است. از ویژگی های این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت این است که بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مگنتی اثری از زائدهیا برجستگی به عنوان دستگیره دیده نمیشود و درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت فشاری و عملکرد اهرم از داخل باز و بسته میشود.

یک سطح دیده شدنِ ساختار درب دریچه بازدید داکت اسپلیت پس از عملیات رنگ کمک مضاعفی در زیباتردیده شدنِ بدنه بیرونی دریچه بازدید داکت اسپلیت مینماید.برای ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت مگنتی نیز ابتدا با ساخت چهارچوب فریم شروع نموده و سپس اقدام به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مینماییم. با ساخت و اتصال دریچه مشبک به ساختار درب دریچه بازدید داکت اسپلیت عملیات ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت پایان پیدا میکند و نوبت به انجام عملیات رنگ میرسد.نوع و کیفیت رنگ که بر کلیه سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام میگردد از نوع پودریِ الکتروستاتیک است که به صورت کورهای در کوره پخته و آماده کاربرد و نصب میگردد.لازم به توضیح است برای جلوگیری از هرگونه ضربهیا آسیب به ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت باید آن را پس از خروج از کوره در کاور یا مشمای ضربه گیر قرارداد و به صورت بسته بندی به پروژهیا محل نصب ارسال کرد. عملیات اتصال این دریچه طوری انجام میگیرد که زایده خاصی بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت حس نشود.. با اتصال دریچه هوای خطی بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و خم کاریِ لبه های درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی، این قطعه نیز همچون فریم آماده عملیات رنگ میشود.

هر کدام از انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت لولایی و یا وزنهای با طرح های متنوع و مختلف و بنا به کاربرد تولید میگردند. این دریچه ها به وسیله شیارهایی که در حالتهای مختلف روی آنها تعبیه میشود امکان برگشت هوای محیط را فراهم میآورند. انطباق مسیرِ این شیارها در زیرِ دستگاه داکت اسپلیت با محل برگشت هوای دستگاه، الزامیست. درب دریچه بازدید داکت اسپلیت که به صورت وزنهای باز و بسته میشود با نشستن در نشیمنگاه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت بسته و با بلند کردن آن باز میگردد. برش اضلاع فریمِ دریچه بازدید فن کویل بر این منوال صورت گرفته و پس از آن نسبت به گوشه زنیِ هریک از این اضلاع اقدام می نماییم.برای اتصال گوشه های کار باید از یک قطعه فلزی بنام کرنر استفاده کرد.این کرنر در واقع نقش جوش را برای اتصال بازی مینماید.با تدارک فریم باید جای پیچ ها را بر روی آن ایجاد کرد.این جای پیچ ها، هم میتواند بر روی نمای فریم و هم بر روی دیوارهی فریم دریچه بلزدید فن کویل ایجاد گردد. این کرنر در واقع نقش جوش را برای اتصال بازی مینماید.با تدارک فریم باید جای پیچ ها را بر روی آن ایجاد کرد.این جای پیچ ها، هم میتواند بر روی نمای فریم و هم بر روی دیوارهی فریم دریچه بازدید فن کویل ایجاد گردد.

دیدگاهتان را بنویسید