کولر گازی داکت اسپلیت گری 36000 – مشخصات و بهترین قیمت خرید از نمایندگی

برای تناسب نمای دریچه بازدید داکت اسپلیت با نمای داخلیِ محیط و نیز محافظت سطوح بیرونی و داخلیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی، کلیه سطوح این دریچه بازدید داکت اسپلیت به وسیله رنگ کورهای پودری استاتیک در کدرنگ های متنوع پوشش داده میشود. برای جلوگیری از ایجادِ هرگونه صدمه یا آسیب به بدنهی دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی، پس از خارج کردنِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت از کوره باید بلافاصله از کاورِ پلاستیکیِ ضخیم و ضربه گیر باید برای محافظت دریچه بازدید داکت اسپلیت در برابر ضربه یا صدمات احتمالی استفاده کرد تا دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت سالم و تمیز به پروژه و محل نصب منتقل شده و همزمان با مراحل نصب، از کاورِ خود باز و تدر محل خود تعبیه شود. این لولا از یک سو به طول درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و از سوی دیگر به یکی از دیواره های طولیِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت مرتبط گشته و با اتصالِ بدنه دربِ دریچه بازدید داکت اسپلیت به فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت قسمتِ عمده ای از مراحل ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی به انجام میرسد. پس از ساخت و تدارک فریم دریچه داکت اسپلیت نوبت به ساخت درب دریچه داکت اسپلیت مشبک لولایی می رسد.به همین منظور و جهت ساخت درب دریچه داکت اسپلیت ابعاد داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت را ملاک کار قرار می دهیم.جنس درب دریچه داکت اسپلیت مشبک لولایی نیز از ورق آلومینیومی بوده و عموماً برای ابعاد متوسط و پایین از ورق یک میال برای ساخت درب این دریچه داکت اسپلیت بهره گرفته می شود.البته برای ابعاد بزرگتر از ورق های ضخیم تر نیز استفاده می شود.پس از سایزینگ ابعاد داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت ،به میزان ضخامت لولا از عرضِ این ابعاد کم کرده و با لحاظِ بادحور برای این کار نسبت به برش ورق درب دریچه داکت اسپلیت اقدام می گردد.پس از برش ورقِ درب دریچه داکت اسپلیت مشبک لولایی هر چهارگوشه ی ورقِ درب را بصورت لبه دار با زاویه ی ۹۰ درجه در می آوریم.این کار هم باعث استحکام درب دریچه داکت اسپلیت می گردد و هم از تاب خوردگی و دفرمگیِ ورق درب دریچه داکت اسپلیت ممانعت می کند.پس از لبه زنی در اطراف ورق درب دریچه داکت اسپلیت نوبت به بازکردن و خالی کردنِ حفره ی دریچه مشبک بر روی ورق درب دریچه داکت اسپلیت می رسد.محل سوراخِ این دریچه مشبک بر اساس نیاز سنجیِ دستگاه داکت اسپلیت که از قبل مدنطر می باشد صورت می پذیرد.پس از این کار دریچه مشبک نیز بر روی درب دریچه داکت اسپلیت جانمایی و نوبت به الصاق درب بر روی فریم دریچه داکت اسپلیت می رسد.طریقه اتصال درب دریچه داکت اسپلیت به فریم نیز بوسیله ی لولای فلزی صورت می گیرد.در واقع لولا از یک سو به قسمت طولیِ داخلِ فریمِ دریچه داکت اسپلیت متصل و از سوی دیگر به یکی از ابعاد طولیِ درب دریچه داکت اسپلیت متصل شده و باعث تکمیلِ ساختارِ کاملِ دریچه داکت اسپلیت می گردد.

با اتمام مرحله گوشه زنی، نوبت به اتصال هریک از اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی ساده لولایی میرسد. لازم به ذکر است پس از انجام عملیاتِ رنگ کورهای،برای جلوگیری از بروز صدمه به ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت باید آن را در کاور مشمعی ضربه گیر جای داد. دیکی از کارهایی که در زمان ساخت فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت باید انجام داد ایجاد جای پیچ یا اصطلاحا خزینه پیچ هاست. نوع رنگ مصرفی برای سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت از نوع پودری الکتروستاتیکِ کورهای میباشد. 60 تولید میشوند. ظاهر زیبا و دکوراتیو بودن آنها باعث شده تا از این نوع دریچه جهت انواع مصارف خانگی، اداری، رستورانها و هتلها بکار گرفته شود. این سیستم دارای مکش و دهش با کانال می باشد، که عموماً مکش آن پشت دستگاه می باشد و این مکش باعث می شود که چرخش هوا در سرما و گرما در محیط کامل صورت بگیرد و سریع تر محیط را به دمای یکنواخت می رساند.

برای ساخت این دریچه بازدید داکت اسپلیت ابتدا باید ابعادِ تودرتویِ قاب یا چهارچوبی که قرار است دریچه بازدید داکت اسپلیت بر روی ان نصب گردد را استحصال کرد و بر اساس این سایزها نسب طراحی و ساخت فریم دریچه بازدید آلومینیومی ساده لولایی اقدام کرد.با در دست داشتن این ابعاد به راحتی اضلاع ، طول و عرض پروفیل فریم توسط اره برقی برش داده میشود و پس از این مرحله هر یک از گوشه های این اضلاع به صورت ۴۵ درجه گوشه زنی میشود،این کار باعث میشود تا در زمان اتصال هریک از این گوشه ها، زاویه هر گوشه به صورت کاملاً گونیا مونتاژ شده و فُرم این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت استاندارد ساختار پذیرد. دریچه داکت اسپلیت چوبی ( ام دی اف ) هم به نوبه ی خودش، پرفروش است. همانطور که از نام این دریچه بازدید داکت اسپلیت پیداست این محصول از جنس آلومینیوم میباشد. کیفیت رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت ورق آهنی از نکات بسیار مهم در مراحل تولید این محصول میباشد. برای جلوگیری از خشدار شدنِ سطوحِ داخلی یا بیرونیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی، باید قبل از مراحل رنگ کاری باید نسبت به ایجاد جای پیچ بر روی سطوح فریم این دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام کرد.

تعداد شیارهای محیطی که باید روی محیط درب این دریچه داکت اسپلیت باید تعبیه شود به میزان نیازِ هوای لازم جهت دستگاه فن کویل از محیط بسته است و در واقع تک گل یا دوگل بودنِ درب دریچه داکت اسپلیت دقیقا به نیاز دستگاه فن کویل به هوا دارد.با توجه به لولایی بودنِ دربِ دریچه داکت اسپلیت گل سقفی ،لذا تعبیه قفل به تعداد لازم بر روی درب های ان الزامیست.نوع این قفل ها اغلب از مدل زیمنسیست که با کلیدی که به همه آنها میخورد قابل بازوبست است.با اتصال درب به فریم دریچه داکت اسپلیت گل سقفی و نیز با تعبیه قفل های زیمنسی نوبت به انجام عملیات رنگ میرسد.این عملیات توسط دستگاه پاششِ رنگ پودری الکتروستاتیک به تمام سطوح داخلی و بیرونی دریچه داکت اسپلیت گل سقفی شروع و با قرار دادنِ دریچه در داخل کوره رنگ تکمیل میشود.پس از انجام این مراحل و اتمام مراحل پخت رنگ، دریچه داکت اسپلیت را از کوره خارج و توسط کاورهای مشماییِ ضدضربه میپوشانیم تا صحیح و سالم به محل پروژه انتقال و در جای خود تعبیه شود. بدنه ی دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی در رنگ های متنوع بصورت رنگ کوره ای قابل پوشش است. از این طریق حفره مورد نظر پوشش داده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید