لیست قیمت + گارانتی

طریقه ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا به اینگونه است که ابتدا محل مورد نظر برای نصب دریچه بازدید داکت اسپلیت اندازهگیری میگردد و سپس اضلاع فریم دریچه با درنظرگرفتن نیم سانت بادخور بریده شده و این اضلاع به هم وصل میشوند. پس از برشِ قطعه های فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به گوشه زنیِ تمام این قطعات اقدام می نماییم.پس از عملیات گوشه زنی باید به وسیلهی کرنرهای فلزی به صورت پِرسی این قطعات را به صورت قائم الزاویه به یکدیگر متصل نماییم. این انتخاب می تواند در آرامش روانی شما نیز اثر گذار باشد و گاها سبب اعتماد بیشتر شما به عملکرد دستگاه نیز می شود .ارگ کالا به پیشرو در عرصه ی داکت اسپلیت در کرمان اقدام به عرضه ی انواع دریچه مورد نیاز شما برای داکت اسپلیت می نماید . در این مرحله اقدام به تعبیه قفلهای زیمنسی و ایجاد سوراخ های محل تعبیه خواهیم کرد.

در صورتی که امکان نصب دریچه در دورترین نقطه وجود نداشته باشد می توان مسیر مکش را در سقف با کانال کشی تعبیه کرد. لولای درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به طور معمول روی طول درب نصب میشود تا مقاومت بیشتری در زمان باز شدن داشته باشد و به راحتی توان نگهداری درب دریچه بازدید داکت اسپلیت را از این طریق میتوانیم ایجاد نماییم. در مرحله بعد نشیمنگاه درب دریچه بازدید داکت اسپلیت روی آن تعبیه میشود. دسته بندی انواع داکت اسپلیت از نظر مصرف برق داکت اسپلیت ها از نظر مصرف برق به 2 دسته ذیل می شوند. روش غلطی که بازدهی سرمایش در فصول گرم را تا 35 درصد کاهش و مصرف برق را تا 50 درصد افزایش می دهد. ترموستات داکت اسپلیت با ترموستات معمولی در کنترل و مدیریت بهتر سیستم با هم فرق دارند.اما بهتر است از ترموستات داکت اسپلیت و ترموستات محیطی به طور موازی استفاده کنیم تا بازدهی سیستم افزایش و مصرف برق کاهش یابد. در صورتی که واحدهای آپارتمان شما حتی تا متراژ 200 متر مربع باشند نیز می توانید با استفاده از برق تک فاز ولی 50 آمپر، از داکت اسپلیتهای تک فاز استفاده کنید. یکی از نتایج تلاش های محققین در صنعت عایق،تولید عایق جدیدی بنام عایق الاستومری می باشد.عایق الاستومری دارای ماهیت پلیمری و متخلخل می باشد.ساختار عایق الاستومری ساختاری سلول بسته است که از امکان انتقال حرارت،برودت و حتی صوت جلوگیری می کند.عایق الاستومری در صنایع متنوعی از قبیل تهویه مطبوع،تاسیسات موتورخانه و شاخه ای از صنعت اکوستیک کاربرد فراوان پیدا کرده است.همانطور که اشاره گردید صنعت تهویه مطبوع یکی از زیرشاخه های کاربردی در زمینه استفاده از عایق الاستومری می باشد.عایقی که برای کاربرد در سطوح کانال های هوا مورد استفاده می گیرد عایق الاستومری رولی یا پتویی یا ورقه ای می باشد.

منظور از دریچه بازدید داکت اسپلیت ورق آهنی در حقیقت همان ورق گالوانیزه یا روغنی است.عرض فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت معمولاً سه سانت است. اگر درب دریچه بازدید داکت اسپلیت وزنه ای باشد،درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ،زمان بسته یا باز بودن اتصالِ جدانشدنی ندارد و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت با نشستن در نشمین گاهِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت بسته و با بلند کردنِ آن باز می گردد. جهت ساخت و تولیدِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت مانند نمونه های دیگر ابعاد تو در توی قاب یا چهارچوبی که قرار میباشد دریچه بازدید سن کویل روی آن نصب شود را به دست می آوریم و با توجه به این ابعاد طراحی و ساخت فریم دریچه بازدید آلومینیومی ساده لولایی شروع میشود. همانطور که از نام این دریچه بازدید داکت اسپلیت پیداست این محصول از جنس آلومینیوم میباشد. البته با توجه به لولایی بودن درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت حتماً باید میزان بادخور لولا را نیز از ابعاد درب دریچه بازدید داکت اسپلیت کم نماییم تا درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به راحتی در نشیمن خود باز و بسته شود. پس از بیرون آوردن دریچه داکت اسپلیت گل سقفی لولایی از کوره رنگ، برای جلوگیری از هرگونه آسیب و صدمه به ساختار دریچه داکت اسپلیت در زمان حمل دریچه داکت اسپلیت به محل پروژه از پوشش مشمایی ضخیم استفاده می گردد.

خوب است بدانید که دریچه های اسپلیت را به لحاظ متریال و جنسی که دارند می توان به سه نوع، آلومینیومی، چوبی ( ام دی اف ) و پی وسی ( پلاستیکی ) دسته بندی کرد. از دیگر مزیت های داکت اسپلیت می توان به یکپارچه کردن دمای کلی یک فضای بزرگ اشاره کرد. ماهیتِ جنس این دریچه داکت اسپلیت تماما از آلومینیوم می باشد.این دریچه داکت اسپلیت نیز به سانِ دیگر دریچه های بازدید از یک فریم و یک دربِ جداشونده تشکیل شده است. از آنجایی که ساختار این دریچه بازدید داکت اسپلیت ازرق است پس میتوانیم عرض فریم را در هر سایزی در نظر گیریم. جای قفل های زیمنس دریچه بازدید داکت اسپلیت به وسیله برش و خم کاری لبه های ورق ایجاد میشود تا قبل از رنگ آمیزی جای قفل ها تعبیه گردد. این عمل باعث میشود تا دریچه بازدید از هرگونه آسیب و ضربهای در امان بماند و طول عمر مفید این محصول بالا رود.

دیدگاهتان را بنویسید