لیست قیمت + گارانتی

دریچه بازدید داکت اسپلیت بنا به تناسب محیط و نیز نیازِ دستگاهِ داکت اسپلیت با مَتریال و در طرح های مختلف قابل تولید و به کارگیری است. در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف داکت اسپلیت اینورتر و معمولی سرد و گرم گرین را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید. این مدل دریچه بازدید داکت اسپلیت برای هوارسانیِ بهتر به دستگاه داکت اسپلیت تولید و مورد کاربرد قرار میگیرد.با توجه به وزنهای بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ساختار فریم باید طوری باشد که قابلیت نگهداری و نشمین نسبت به درب را در خود داشته باشد.جهت تولید این دریچه بازدید داکت اسپلیت از ساخت فریم شروع می نماییم.فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت از پروفیل های آلومینیوم با عرض های ۳ و ۵ سانت ساخته میگردد.این تغییر عرض پروفیلِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ زیبایی قابلیت کاربرد برای آن ایجاد می نماید.با توجه به تقدم مراحل ساخت،باید در مرحله نخست نسبت به سایزینگِ چهارچوبه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام کرد.ابعاد فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت باید به میزانی بادخور داشته باشد که به راحتی بتوان دریچه بازدید داکت اسپلیت را در حفرهی مورد نظر جانمایی کرد.با احتساب این موضوع مهم نسبت به برش اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام میگردد.

اگر بخواهیم فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک وزنهای را به صورت پیچ ازرو در محل خود تعبیه نماییم باید جای پیچ ها را بر روی نمای بیرونی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه کرد.اگر هم مقرر باشد این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت پیچ مخفی نصب گردد این جای پیچ ها بر روی دیوارهی داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ایجاد میگردد. از ویژگیهای دیگر دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی وزن بسیار سبک این دریچه بازدید فنکویل است، به گونه ای که به راحتی نصب میشود و برای نصب آن نیاز به نیروی متخصص نمیباشد. برای بازدید و تعمیر داکت اسپلیت هایی که مکش و تامینِ هوای سیستم برگشت از طریق داکتی که به فضای محیط مرتبط است، نیازی به ایجاد منفذ روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت نیست و درب دریچه بصورت ورق ساده و بدون شیار ساخته می شود. وجود کدرنگ های متنوع برای پوشش سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت به کاربر این امکان را میدهد که از بهترین تناسب رنگی برای ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به نمای محیط بهره برد.از جمله رنگ های رایج برای استفاده بر روی سطوح بیرونی و داخلیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت، رنگ هایی مثل سفید، کرم، مشکی، قهوهای سوخته، نقره ای، طوسی، خاکستری است.

نوع جنسِ رنگ کورهای از جنس پودری استاتیک بوده و به طور عرفی برای دریچه از رنگ های سفید،کرم،قهوه ای سوخته،مشکی،طوسی و نقره ای بکار میرود.از جمله مزایای رنگ کاری بر روی سطوح بیرونی و داخلیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت امکانِ محافطت آن در برابر ضربه و هرگونه آسیبِ فیزیکیِ احتمالی است. پس از انجام عملیات رنگ و خارج نمونِ دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک آلومینیومی لولایی از کورهی رنگ،برای جلوگیری از هرگونه خط و خشِ احتمالی در زمان انتقال دریچه بر روی سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت،باید از پوششِ ضربه گیرِ مشمعی استفاده کرد. اگر درب دریچه بازدید داکت اسپلیت لولایی باشد تعداد قفل های تعبیه شده روی آن به ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت بستگی دارد.جنس ورق مصرفی جهت ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت پره Zورق آلومینیوم است. دریچه های بازدید فن کوئل و داکت اسپلیت همانطور که از اسم آن مشخص می باشد جهت بازدید و بررسی فن کوئل و اسپلیت و همینطور گردش هوای مورد نیاز دستگاه (در برخی از مدلها) زیر دستگاه تعبیه می گردد. کویل آب گرم که یک کویل مسی مارپیچ 2 ردیفه یا 3 ردیفه می باشد، آب گرم داخل آن می گردد و همان فن هوا ساز این بار هوا را از روی آن عبور می دهد، گرمای آب را می گیرد و تبدیل به هوای گرم می کند و آن را به فضاهای موردنیاز ارسال می کند.

پس از اتصال اضلاع پروفیل فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی نسبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام می کنیم.این درب از ورق آلومینیومی با ضخامت یک میل به بالا ساخته می سود.ابعاد درب دریچه بازدید داکت اسپلیت متناسب ابعاد فریم حاصل می شود.البته از هر طرف به میزان یک تا یک ونیم سانت برای خمکاری در محیط درب دریچه بازدبد فن کویل در نظر می گیریم تا امکان تاب خوردگی را از درب حذف کنیم.پس از ایجاد حالت سینی روی درب جای دریچه مشبک را روی درب بصورت قالبی در می آوریم و شبکه های هوا را روی این حفره جانمایی می کنیم.پس از آماده شدن درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک،آنرا بواسطه لولا به فریم پرچ می کنیم. به این مقدار از هر طرف ۱.۵ سانت اضافه میکنیم تا بتوان هر چهار بُعد درب دریچه بازدید داکت اسپلیت را به صورت خم کاری درآورد و استحکام لازم را با این کار به ساختار درب دریچه بازدید داکت اسپلیت بخشید.

دیدگاهتان را بنویسید