فروشگاه اینترنتی اَرگ کالا دریچه داکت اسپلیت

فروشگاه داکت اسپلیت آزاد شهر – اگر می خواهید از داکت اسپلیت به عنوان سیستم تهویه مطبوع فضای آپارتمان یا دفتر کار خود استفاده نمائید و دقیقا نمی دانید بهتر است از چه نوع داکت اسپلیت، با چه ظرفیت، برند، قیمت و مشخصاتی استفاده کنید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا به همه سوالات شما در خصوص قیمت خرید، مشخصات فنی، بهترین انواع داکت اسپلیت و… برای خرید داکت اسپلیت حتما فروشگاه و مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت محصول انتخاب شده، مطمئن باشید. این جای قفل یا قفلها حتما باید قبل از عملیات رنگ صورت گیرد. حتما دریچه مطابق استاندارد و در فاصله ای مناسب نصب شود. داکت اسپلیت ها در سیکل سرمایشی مشابه با کولرهای گازی عمل می کنند، در حالیکه در سیکل گرمایشی، مکانیسم متفاوتی دارند. دریچه داکت اسپلیت خطی با درب لولایی نیز همچون انواعِ دیگر دریچه داکت اسپلیت دارای فریم و درب از جنس آلومینیوم می باشد. دریچه بازدید داکت اسپلیت ساده با دو مدل وزنه ای و لولایی با قفل زیمنس تولید می گردد. داکت اسپلیت نیز همانند اسپیلت از یک یونیت داخلی و یک یونیت تشکیل شده است که توسط لوله مسی و کابلهای ارتباطی به هم متصل شدهاند و تنها تفاوت آن در محل قرارگیری یونیت داخلی و توزیع برودت آن میباشد.

داکت اسپلیت نیز همانند اسپیلت از یک یونیت داخلی و یک یونیت تشکیل شده است که توسط لوله مسی و کابلهای ارتباطی به هم متصل شدهاند و تنها تفاوت آن در محل قرارگیری یونیت داخلی و توزیع برودت آن میباشد.استفاده از این سیستم به شرطی که برای تمام فضاهای واحد، دریچه مستقل پیشبینی شود و از بهره وری سیستم نکاهد، به معماری داخلی واحدها کمک شایانی نموده و انتخاب بهتری نسبت به اسپیلت ها میباشد. استفاده از این سیستم به شرطی که برای تمام فضاهای واحد، دریچه مستقل پیشبینی شود و از بهره وری سیستم نکاهد، به معماری داخلی واحدها کمک شایانی نموده و انتخاب بهتری نسبت به اسپیلتها میباشند. البته باید به هزینه اجرای داکت اسپلیت نیز توجه کرد که نسبت به سیستمی مثل چیلر و فن کویل بیشتر است و اگر از دمپر نیز در هر شاخه از کانال های آن استفاده شود، قیمت آن به مراتب بالاتر هم می رود. درب دریچه بازدید داکت اسپلیت با گریل را میتوان هم به صورت لولایی و هم به صورت وزنهای تعبیه کرد، البته اگر فاصلهی زیر دستگاه داکت اسپلیت با افقِ سقفی که قرار است دریچه بازدید داکت اسپلیت در ان نصب شود کم باشد امکانِ استفاده از دریچه وزنهای نیست و الزاماً باید از درب لولایی استفاده نمود که بازشوی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به بیرون باشد و هیچ محدودیتی برای باز کردن درب دریچه بازدید داکت اسپلیت وجود نداشته باشد.

یکی از مزیتهای این سیستم قابلیت نصب کویل آبگرم در جلو و یا پشت دستگاه میباشد که در فصل زمستان به جای استفاده از heat pump خود دستگاه میتوان آب گرم تولید شده در پکیجهای خانگی یا موتور خانه مرکزی وارد کویل نصب شده نمود و با عبور هوا از روی این کویل از گرمایش آن در فصل زمستان: استفاده نمود که خود این امر موجب حذف رادیاتورها و یا فن کویل ها میشود. نخست اینکه همان استفاده از دمپبرها (دریچه های ترموستاتیکی) را باید در دستور کار قرار دهید. دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک از دو نوع فریم ۳ و ۵ سانتی قابلیتِ تولید و عرضه را داراست. از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت گری می توان به کندانسور مسی با شیار های داخلی جهت بهبود عملکرد و بالا رفتن راندمان، فیلتر قابل شستشو پلاستیکی در پنل داخلی، عملکرد کاملا بی صدا، قابلیت تعمیر و نگهداری آسان، جریان راه اندازی پایین به لطف کمپرسور تاخیری و استفاده از دو سنسور دمای محیطی را نام برد.

داکت اسپلیت های گری با داشتن طراحی جمع و جور در یونیت داخلی به راحتی در سقف های کاذب با ارتفاع کم نصب شده و قابلیت کانال کشی برای فضاهای مختلف را دارا می باشد. باید دقت کنید که داکت اسپلیت تنها در سرمایش مشابه کولر گازی عمل می کند و در سیستم گرمایشی کاملا با کولر گازی متفاوت می باشد. موارد دیگری نیز به عنوان مزایا و معایب داکت اسپلیت می توان اشاره کرد که ما به مهمترین آنها اشاره نمودیم. نصب و راه اندازی داکت اسپلیت باید با دقت کافی انجام شود زیرا یکی از مهمترین علل کارکرد نادرست این دستگاه ها به ایراد و خلل در نحوه ی اجرای آنها مربوط می شود. در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف داکت اسپلیت اینورتر و معمولی سرمایشی و سرد و گرم گری را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید