دریچه داکت اسپلیت

همچنین باید توجه داشت که سرویس سیستم پیش از شروع فصل زمستان توصیه می گردد. با اتمام مرحله گوشه زنی، نوبت به اتصال هریک از اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی ساده لولایی می رسد.این اتصال با یک کرنر فلزی که از ورق گالوانیره است صورت می گیرد.برای اتصال گوشه های دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی لولایی از جوش یا مورد دیگری به غیر از کرنر نمی توان استفاده نمود.پس از اتصال اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت و شکل گیریِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به ایجاد جای پیچ روی نما یا دیواره داخلی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام می کنیم.این جای پیچ ها حتما باید قبل از عملیات رنگ کاری صورت پذیرد تا پس از رنگ، اسیب یا صدمه ای به ساختار فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت وارد نگردد. پس از آماده شدنِ فریمِ آلومینیومی دریچه داکت اسپلیت نوبت به ساخت درب شیاردارِ دریچه داکت اسپلیت می رسد.ابعاد درب بر اساس ابعادِ داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت شیاردارِ لولایی تعیین می گردد.البته با توجه به لولادار بودنِ فریم باید ضخامت لولا از ابعاد داخلیِ فریمِ دریچه داکت اسپلیت کسر گردد تا در زمانِ بسته شدنِ درب دریچه داکت اسپلیت و قرارگرفتنِ آن در داخلِ فریم مشکلی پیش نیاید.

با تکمیل ساخت فریم دریچه داکت اسپلیت باید نسبت به ساخت درب دریچه داکت اسپلیت گل سقفی اقدام شود.ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت وزنه ای از ابعاد داخلی فریم نشات می گیرد.برای تعیین دقیق ابعاد درب باید از ابعاد تودرتوی فریم دریچه داکت اسپلیت به میزان ۲ میلیمتر از هر سو کسر نمود تا درب وزنه ای دریچه داکت اسپلیت به راحتی در هنگام بازوبستن،برداشته و گذاشته شود.جنس درب دریچه داکت اسپلیت از ورق آلومینیوم با حداقل ضخامت یک میلیمتراست.این ضخامت با افزایش ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت افزایش می یابد.برای ساخت این مدل درب باید در داخل ساختار ورقِ درب دریچه داکت اسپلیت به تعداد یک یا دو شیارِ محیطی ایجاد نمود.با ایجاد و اتمام شیارهای چهارگوش در ساختار درب دریچه داکت اسپلیت، درب دریچه نمودِ اصلیِ خود را بازمی یابد.برای استحکام درب دریچه داکت اسپلیت یک سیستم خم کاری در دورتادورِ حاشیه ی درب دریچه داکت اسپلیت ایجاد می کنیم که درب دچار تاب خوردگی یا حالت دِفرمه پیدا نکند. اما باید توجه داشت که دوام و طول عمر بالای هر سیستم به نصاب داکت اسپلیت بستگی دارد. در سیستم داکت اسپلیت تمامی اجزا در داخل ساختمان به شکل پنهان و خارج دید قرار میگیرد و معمولا در فضای سقف جایگذاری شده و کندانسور(چگالنده) خارج از فضای داخلی ساختمان نصب میشود.

در واقع در فضای داخلی ساختمان فقط دریچههای هوا و سیستم پنل برای تنظیمات مربوطه مشاهده میشود و فشار لازم برای هدایت هوای مطبوع را از طریق کانالها فراهم میکند. در صورتی که پنل اسپلیت های دیواری روی دیوار نصب شده و روکار می باشند. دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل را هم بصورت پیچ ازرو و هم بصورت پیچ ازتو (پیچ مخفی) در محل خود تعبیه می کنند. در صورتیکه درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک بصورت لولایی باشد برای بستن درب دریچه بازدید داکت اسپلیت از قفل زیمنسی استفاده می شود که تعداد این قفل ها بنا به ابعاد دریچه و کوچکی و بزرگیِ دریچه می تواند متغیر باشد. از فاکتور های مهم در داکت اسپلیت ها میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. جهت خرید دریچه داکت اسپلیت مشبک آلومینیومی لولایی با بهترین متریال و قیمت مناسب (در ابعاد و رنگ های سفارشی) با شرکت تهویه نو آستیاک تماس حاصل فرمایید. درب دریچه داکت اسپلیت آلومینیومی ساده لولایی، در ابعاد کوچک و متوسط از ورق آلومینیومی با ضخامت 1 میلی متر ساخته شده و بدیهی است که برای ابعاد بزرگتر از ورق با ضخامت بیشتر استفاده می شود و سطح آن کاملا صاف و بدون شیار می باشد.

قیت دریچه ها با توجه به جنس آنها بسیار متفاوت است . فقط ممکن است در برخی مدل ها از ترموستات معمولی استفاده شده باشد. در این قسمت می توانید مشخصات فنی، تصاویر، لیست قیمت و اطلاعات فروش انواع مدل های مختلف داکت اسپلیت اینورتر و معمولی سرد و گرم گرین را مشاهده، مقایسه و خرید نمایید. کمپرسور اینورتر و معمولی تاثیر مستقیم بر مصرف انرژی دستگاه دارد. نکته 4: تنها در صورتی سیستم تهویه مطبوع شما نیاز به تزریق گاز دارد که لوله های سیستم دچار نشتی یا آسیب شده و گاز در یک سیستم بسته در جریان نباشد. کلیه دستگاه های داکت اسپلیت در وب سایت تخصصی تاسیسات، تنها با گارانتی و خدمات پس از فروش نمایندگان رسمی و اصلی عرضه می شوند و دارای گارانتی کمپرسور وگارانتی قطعات ( همه موارد طبق دستورالعمل شرکت اصلی ) می باشند. گروه صنعتی تهویه مارکت در راستای ارایه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فن آوری روز باشد از سال 1379 شروع به فعالیت ، تولید و ارایه خدمات در زمینه لوله های خرطومی انتقال هوا و ذرات (فلکسیبل) از جنس آلومینیم، PVC ، کانال خرطومی با عایق الاستومری ، پلی استر ، کومبی ، برزنتی ، IFD ، PU و همچنین کانال اسپیرال (گالوانیزه ، استیل و آلومینیوم) جهت مصرف در محل هایی چون ساختمان های مسکونی ، تجاری ، کارخانجات ، هتلها، صنایع چوب ، معادن، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، سالنهای نمایش ، رستورانها، کافی شاپها ، فست فودها، فروشگاهها، پاساژها، سالنهای ورزشی، استخرها ، مجتمع های داروسازی ، گلخانه ها، محیط های پاک (اتاق تمیز ) ، انبارها و سردخانه ها و فرودگاه ها …

دیدگاهتان را بنویسید