دریچه داکت اسپلیت – ادرس

این دریچه بازدید داکت اسپلیت دارای فریم و درب شیاردار جداشونده بوده و بطور کلی از جنس آلومینیوم ساخته میشود. دریچه داکت اسپلیت شیاردار آلومینیومی با درب وزنه ای، کاملا از آلومینیوم ساخته شده و دارای فریم و دربِ شیاردارِ جداشونده می باشد و ساختار داخلیِ درب دارای شیارهای گریلی در طول های ۹ و ۱۸ سانتی متر هستند که بطور موازی و متوازن در فاصله های یکنواخت در کنار هم می باشند. اگر بخواهیم از دریچه بازدید داکت اسپلیت در فضاهایی با کاربری بهداشتی و کلین روم ها استفاده نماییم بهتر است از دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل بهره ببریم. همان طور که در بالا اشاره نمودیم دریچه بازدید داکت اسپلیت برای ایجاد دسترسی آسان به دستگاههایی مانند داکت ها و فن کویل هایی که اغلب در سقف قرار دارند مورد کاربرد و استفاده میباشد. ابعاد قسمت فرورونده دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی باید در حد یک سانت کمتر ابعاد تو در توی قاب دریچه بازدید و فن کویل باشد تا دریچه بازدید داکت اسپلیت به راحتی در محل مورد نظر وارد شود و فرو برود. به طور کلی در هرکجای استان پهناور کرمان که زندگی می کنید می توانید با مراجعه به وبسایت ارگ کالا با محصولات دریچه در کرمان آشنا شده و محصول مد نظر خود را تهیه نمایید .

این دریچه داکت اسپلیت برای هوارسانیِ بیشتر و بهتر از محیط کاربر به محفظه دستگاه داکت اسپلیت بکار می رود.وجود شبکه های لانه زنبوری روی درب این دریچه داکت اسپلیت این امکان را حاصل می کند تا با بهترین حالت هوا در جریان باشد و مقدار هوای لازم از محیط به دستگاه داکت اسپلیت برسد.این دریچه داکت اسپلیت از جنس آلومینیوم و ساخته می شود و ساختار کلی آن به گونه ای است که درب بصورت کامل از فریم جداشده و عملیات چکاپ و تعمیر انجام پذیرفته و سپس بصورت وزنه ای در محل خود مجددا جانمایی می شود.جهت شروع عملیات ساخت این دریچه داکت اسپلیت ابتدا بر اساس ابعاد قابی که قرار است دریچه داکت اسپلیت بر روی آن تعبیه شود نسبت به ساخت فریم اقدام می کنیم.با توجه به ابعاد فریم اضلاع فریم بصورت گوشه بُر با زاویه ۴۵ درجه برش داده می شوند.سپس این اضلاع با استفاده از یک کُرنر فلزی که عمدتا از ورق گالوانیزه هست بصورت پِرسی به هم متصل و تثبیت می شوند. ■ امکان استفاده از دریچه بازدید داکت اسپلیت در تمام فضاهایی که در آن دستگاه فن کویل سقفی استفاده نصب شده باشد. این دریچه بازدید داکت اسپلیت از یک معبر عبور هوای محیطی بر روی درب خود بهره میبرد.

■ انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت دارای پره های ثابت و بدون حرکت هستند. ■ انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت را میتوان با پوشش رنگ کورهای الکتروستاتیک رنگ آمیزی نموده و به بازار عرضه کرد. پوشش رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی رنگ پودری الکترواستاتیک است و پوشش رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی از رنگ پلی یورتان میباشد. ■ محل تعبیه شیارها جهت مکش روی دریچه بازدید داکت اسپلیت امکان پذیر میباشد. این دریچه ها به وسیله شیارهایی که در حالتهای مختلف روی آنها تعبیه میشود امکان برگشت هوای محیط را فراهم میآورند. برای اتصال دریچه بازدید داکت اسپلیت نیاز به ایجاد جای پیچ بر روی نما یا دیواره داخلیِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت است.جا یا خزینه پیچ به وسیله پرس های ایجاد جای پیچ به سهولت فابل تعبیه است.پس از تکمیل ساخت فریم،نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میرسد.با توجه به امکان تک یا دوشیار بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی،اولین اقدام تعبیهی پروفیل یا پروفیل های بر روی حاشیه درب بازدید داکت اسپلیت گل سقفی وزنهای است.این اقدام توسط گوشواره های نگهدارندهی فلزی که باعث تثبیت پروفیل ها به ورقِ درب میگردد صورت میگیرد.از آنجا که مدلِ دربِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت وزنهای است لذا با اتمام مراحل ساخت درب،تقریبا مراحل اولیه ساخت فریم و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام یافته است.از جمله مشخصات درب دریچه بازدید ضخامت ورقِ آن است.ضخامت ورق درب دریچه بازدید فن کویل در حداقل مقدار در حد یک میلیمتر است که این میزان بر اساس افزایش ابعاد قابل ارتقا است.

اول با پیچ از رو و دوم به صورت پیچ از داخل یا پیچ مخفی. پس از نصب و راه اندازی دستگاه داکت اسپلیت، با توجه به نیاز به بازدیدهای دوره ای برای چکاپ و تعمیر دستگاه دریچه بازدید داکت اسپلیت مورد نیاز است. هر کدام از انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت لولایی و یا وزنهای با طرح های متنوع و مختلف و بنا به کاربرد تولید میگردند. ■ انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت را میتوان با ورق آلومینیوم با ضخامت یک میلیمتر تولید کرد. مدل درب ها در دریچه بازدید داکت اسپلیت متفاوت است. تولید می شوند. اما همه ی آن ها نیازی به دریچه بازدید ندارند. درب دریچه بازدید داکت اسپلیت که به صورت وزنهای باز و بسته میشود با نشستن در نشیمنگاه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت بسته و با بلند کردن آن باز میگردد. هوا در این نوع دریچه بصورت متمرکز دمیده میشود اما قابلیت تنظیم در تمام جهات در این نوع دریچه وجود دارد. اگر هوای برگشت دستگاه فن کویل از طریق کانال هوا تامین گردد.

دیدگاهتان را بنویسید