دریچه بازدید داکت اسپلیت

پس بهتر است برای درکت بهتر اینکه فرق داکت اسپلیت و مینی چیلر در چیست، و اینکه کدامیک از این دو محصول عملکرد بهتری دارند بهتر است با یک متخصص بررسی شود. مینی چیلرها، هم برای استفادهی صنعتی و هم خانگی کاربرد دارند. • عمل فشرده سازی بخار، پمپاژ مبرد و تبخیر آن در سیستم، مینی چیلرها را قادر به فرآیند خنک کنندگی مینمایند که از طریق اواپراتور، کمپرسور، کندانسور و شیر انبساط صورت میپذیرد. در داخل منزل شما متصل است؛ موجب خنک سازی خانهی شما میگردد. البته در داخل یونیت داخلی داکت اسپلیت، یک فیلتر مناسب وجود دارد. یونیت داخلی :زیر سقف (داخل سقف کاذب) داخل آپارتمان نصب می گردد. به منظور سهولت کار در زمان نصب دستگاه، کولر گازی کانالی (داکت اسپلیت) میدیا قابلیت نصب دریچه وردی هوا را هم از پشت و هم از قسمت پایین یونیت داخلی دارد. که در آن، با توجه به متراژ پروژه، بار برودتی مورد نیاز برای هر واحد و میزان برق مصرفی، کارفرما مدل مینی چیلر شما را تعیین خواهد کرد. این مرحله با استفاده از سایزینگ ابعاد داخلیِ فریم آغاز میگردد.بررپایهی این ابعاد و احتساب لبه های دورِ درب،ورق آلونینیومیِ درب برش خورده و پس از خم کاریِ لبه های دورِ کار،حفرهی دریچه مشبک بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ایجاد میگردد.ابعاد این حفره بر اساس مقدار هوای مورد نیازِ دستگاه تعیین میگردد.این دریچه به صورت ترکیبی بر دوی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه میگردد.پس از این مرحله با اتصال لولا به درب و فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت مراحل تولید اولیه دریچه بازدید داکت اسپلیت کامل شده و دریچه برای اجرای عملیات رنگ آماده میگردد.نوع رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت از جنس پودری الکتروستاتیک است که در کدهای مختلف و متنوع میتواند بر روی سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت از آن استفاده کرد.با انجام و اتمام عملیات رنگ برای جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی نسبت به آسیب دیدگیِ ساختار و رنگ دریجه بازدید داکت اسپلیت، باید آن را در کاورهای ضربه گیر بسته بندی کرد.

با توجه به فِلت بودنِ سطوح درب دریچه بازدید داکت اسپلیت برای استحکام بیشتر و عدم تا خوردگی و یا دفرمه شدنِ قسمت های داخلیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت در محیطِ دربِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت ،یک لبهی یک و نیم سانتی به داخل ایجاد میگردد تا هم ایستاییِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت مستحکم پابرجا بماند و هم ساختار داخلیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت شیک تر به نظر رسد. جهت اطلاع از قیمت خرید دریچه بازدید داکت اسپلیت از طریق واتساپ و یا صفحه تماس با ما اقدام نمائید. یعنی، اگر هر اینچ مربع دریچه ایرفویلی دوطرفه برابر با 850 تومان باشد، قیمت دریچه رفت برابر با 136،000 تومان میشود. فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی به اندازه ۳ الی ۳.۵ سانت عرض دارد که این عرض باعث پوششِ حفرهی حاشیهی دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی میشود. برای اتصال دریچه بازدید داکت اسپلیت پانچی باید از روش پیچ ازرو یا پیچ مخفی بهره گرفت. دریچه بازدید داکت اسپلیت ساده لولایی اما اگر کلاف زیرکارِ دریچه بازدید داکت اسپلیت دچار ناگونیایی یا مشکلاتی از این دست باشد، برای پوشش کلیه عیوب و ایجاد ساختارِزیبا برای دریچه بازدید داکت اسپلیت (دریچه بازدید فن کویل) از فریم ۵ سانتی برای ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی ساده لولایی استفاده میگردد.

اما در ابعاد بزرگ الزاماً باید از ورق های ضخیم تر برای درب دریچه بازدید داکت اسپلیت استفاده گردد. البته در بازار میتوان مینی چیلرهایی با کمپرسور روتاری یا .. نیز یافت؛ اما با توجه به عملکرد تراکمی بهینه و بالاتر در کمپرسورهای اسکرال، بیشتر مینی چیلرها، به این کمپرسورها مجهز شدهاند. این قیمتها برای دریچههای آلومینیوم که با رنگ سفید کورهای ساخته میشود در تاریخ 1399/11/20 استعلام شدهاند. قایل رنگ آمیزی میباشد. پس از اتمام عملیات رنگ آمیزی این محصول درون کاور مشمعی ضربه گیر قرار خواهد گرفت تا صدمه ای به آن وارد نشود. تنوعِ کدرنگ های مختلف در کاربردِ این پوشش رنگ کورهای باعث میگردد تا کارفرما نسبت به انتخابِ برتر و نهایی آزادیِ عملِ کاملی داشته باشد. بدنهی دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی در رنگ های متنوع به صورت رنگ کورهای قابل پوشش است. در واقع در این حالت بر روی نمای دریچه داکت اسپلیت چیزی به نام پیچ یا جای پیچ پس از نصب قابل مشاهده نخواهد بود و نمای ظاهری بسیار زیبا خواهد بود.

این دریچه داکت اسپلیت با شبکه های لانه زنبوری که بر روی دربِ خود دارد سیستم هوای تازه را به وفور در اختیار دستگاه قرار می دهد.برای ساخت دریچه داکت اسپلیت نیز مراحلِ ساخت بصورت دو فرایند نسبت به ساخت فریم و درب،طی می شود.در واقع در اولین گام برای ساخت دریچه داکت اسپلیت سایزینگِ کلاف یا قابِ زیرکارِ دریچه داکت اسپلیت میباشد.پس از مشخص شدنِ ابعادِ تودرتویِ فابِ زیرکارِ دریچه داکت اسپلیت، به میزان نیم سانت از هر طرف جهت بادخورِ کار در نظر می گیریم تا فریم دریچه داکت اسپلیت پس از ساخت به راحتی در درون قابِ زیرکار امکانِ جانمایی و نصب داشته باشد. پس از آماده شدنِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به تدارکِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت اقدام می نماییم. با توجه به لولایی بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت باید ضخامت لولا را از میزان ابعاد داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت کسر نماییم تا درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به راحتی در داخلِ نشیمنِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت جانمایی شود.

دیدگاهتان را بنویسید