دریچه بازدید داکت اسپلیت همای

عملیات اتصال این دریچه طوری انجام میگیرد که زایده خاصی بر روی درب دریچه بازدید فن کویل محسوس نباشد. در ساخت دریچه داکت اسپلیت لولایی شیاردار ابتدا باید سایزینگ حفره ای که قرار است دریچه داکت اسپلیت آنجا نصب شود انجام پذیرد و بر اساس سایز اخذ شده از تودرتوی حفره ی مربوطه اضلاع فریم برش داده می شود و پس از برش گوشه های کار با زاویه ۴۵ درجه گوشه زنی کمی شود تا با اتصالِ این گوشه ها به هم زاویه قائمه حاصل آید و اصطلاحا کار گونیا در آید.پس از مرحله ی گوشه زنی،اتصال و تثبیت گوشه ها توسط پِرسکاری(نک زدن) انجام می گیرد.با اتصال گوشه های فریم این دریچه داکت اسپلیت جای پیچ یا اصطلاحا خزینه های پیچ روی فریم ایجاد می گردد.تعداد خزینه های پیچ روی فریم به ابعاد و شایز فریم بستگی دارد.با افزایش سایز فریم دریچه داکت اسپلیت شیاردار لولایی،تعداد جای پیچ ها هم افزایش می یابد. در صورتی که در انتخاب و خرید دستگاه داکت اسپلیت نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با کارشناسان ما در سایت (تهویه مهاجر) در ارتباط باشید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا بتوانید باتوجه به شرایط و نیازتان بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

عملکرد سیستم در فصل زمستان دقیقا عکس فصل گرما می باشد. از این نظر می توان ترموستاتی برای تنظیم دمای مورد نظر در محیط نصب کرد تا به محض رسیدن دمای محیط به دمای مورد نظر داکت ایران رادیاتور متوقف شود و سپس با پایین آمدن دما بار دیگر دستگاه به عملکرد خود ادامه می دهد تا دوباره هوا به دمای مطلوب و تنظیم شده ی ترموستات برسد. در مدل لولایی درب بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت تعداد قفل ها بستگی به سایز و ابعاد این دریچه بازدید داکت اسپلیت دارد دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اصلی به دو صورت پیچ از روی فریم و پیچ مخفی در محل مورد نظر نصب و جانمایی میگردد. در نتیجه این دریچه بازدید داکت اسپلیت در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که دریچه بازدید داکت اسپلیت از دیوارها فاصله لازم را دارد و از هر طرف هم محیط را جذب خواهد نمود. دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی دو طرفه به صورت زاویه دار از دو طرف هوای محیط را وارد محفظه دریچه بازدید داکت اسپلیت خواهد نمود.

دریچه بازدید داکت اسپلیت را میتوان به صورت پیچ از روی فریم و یا پیچ مخفی نصب نمود. ■ انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت را میتوان با پوشش رنگ کورهای الکتروستاتیک رنگ آمیزی نموده و به بازار عرضه کرد. یونیت داخلی توسط کانال های مخصوص هوای سرد و گرم را به فضاهای مستقل میرساند. در واقع کمپرسور در داکت اسپلیت ایران رادیاتور مانند پمپی عمل می کند که مبرد را بین خود و کندانسور در جهت خنک کردن هوای داخلی به حرکت در می آورد و از طریق یونیت داخلی یا همان هواساز هوای مطبوع و دلنشینی را در محیط پخش می کند. دریچه بازدید داکت اسپلیت در مدل آلومینیومی دارای تنوع بسیار زیاد است. به همین دلیل این امکان را میدهد که هوای کافی جهت پشتیبانی هوای برگشته دستگاه به طور مستقیم توسط دریچه بازدید داکت اسپلیت از محیط تامین بشود. دریچه بازدید به دلیل زاویه مناسب میتواند هوا را از یک سو مکش کند و بیشتر در جاهایی که یک بعد دریچه به دیوار نزدیک است مورد کاربرد قرار می گیرد. کیفیت رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت ورقی،از جمله نکات مهم در مراحل ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت است. پوشش رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی رنگ پودری الکترواستاتیک است و پوشش رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی از رنگ پلی یورتان میباشد.

دریچه خطی که روی بدنه اصلی دریچه بازدید داکت اسپلیت نصب میگردد دارای منافذ موازی و ابعاد متناسب با بدنه میباشد. این ابعاد با احتساب دومیل بادخور از هر طرف در نظر گرفته میشود که درب هنگام بازوبسته شدن مشکلی نداشته باشد.جنس ورق درب دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی از آلومینیوم است.ضخامت این ورق نیز از یک میل به بالاواست. دریچه بازدید خطی لولایی احتیاج به قفل زیمنس دارد. لازم به توضیح است دریچه داکت اسپلیت به دو صورتِ پیچ ازرو و پیچ ازتو(پیچ مخفی) قابل نصب است.اگر بخواهیم دریچه داکت اسپلیت را بصورت پیچ ازرو نصب کنیم باید قبل از عملیات رنگ کاری بر روی نمای فریم دریچه داکت اسپلیت به تعداد مکفی بصورت پِرسی جای پیچ ایجاد می کنیم تا دریچه داکت اسپلیت بواسطه این پیچ ها در محل خود جانمایی و نصب گردد.ضمنا اگر قرار بر این باشد که دریچه داکت اسپلیت بصورت پیچ مخفی نصب گردد،اینجاپیچ ها باید در ساختار داخلی و دیواره ی سه پَریِ فریم دریچه داکت اسپلیت جاسازی می شوند و در واقع در این حالت بر روی نمای دریچه داکت اسپلیت چیزی به نام پیچ یا جای پیچ پس از نصب قابل دید نمی باشد و نمای دریچه داکت اسپلیت به زیبایی و بدون زایده در محل خود رویت می گردد.تعداد جای پیچ ها بر روی فریم دریچه داکت اسپلیت و نیز تعداد قفل ها بر روی درب دریچه داکت اسپلیت دقیقاً به ابعاد دریچه داکت اسپلیت وابسته است و هرچه دریچه داکت اسپلیت بزرکتر باشد این مقادیر نیز افزایش می یابد.از جمله ویژگی های دریچه داکت اسپلیت ساده آلومینیومی لولایی، این است که درب، در حال باز بودن از ساختار دریچه داکت اسپلیت کاملا جدا نمی شود و همواره بواسطه لولا به ساختار فریم متصل می ماند.

دیدگاهتان را بنویسید