دریچه بازدید داکت اسپلیت تهویه نظری

دریچه بازدید داکت اسپلیت را هم می توان بصورت پیچ از رو نصب نمود و هم بصورت پیچ از داخل(پیچ مخفی)، که حالتِ پیچ از تو باعث می شود نمای دریچه شکیل تر به نظر برسد، اما عمدتا در دریچه بازدید داکت اسپلیت لولایی به خاطر محدودیت در نصب، حالت پیچ از رو به کار میرود. با تمام توصیفاتی که گفته شد علاوه بر موضوعِ مدلِ دریچه بازدید داکت اسپلیت، متریال مصرفی از جمله ضخامت ورق،کیفیت رنگ و کیفیت ساخت نیز مطرح است.به لحاظ متریال نیز اگر بخواهیم انواع اجناس را در ردیف مقایسه قیمت قرار دهیم به ترتیب دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی گرانتر از دریچه بازدید داکت اسپلیت الومینیومی است و دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی گرانتر از دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی است.به این ترتیب به طور اجمالی میتوان گفت هم مدل ،هم متریال و هم کیفیت ساخت در تعیین قیمت انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت موثر است.

مرحله ی بعدی در ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی،رنگ کاریِ آن است.نوع رنگِ مصرفی جهت دریچه بازدبد فن کویل آهنی،رنگ پودری استاتیک است که پس از پاشیدن و پخت رنگ در کوره،دریچه بازدید داکت اسپلیت ، آماده ی بسته بندی و تحویل می گردد. دریچه بازدید داکت اسپلیت چوبی ماهیتاً از ام دی اف ساخته میگردد و به بازار ارائه میشود. در ابتدا اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت را برش میزنیم و با خم کاری لبه های ورق فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت ساختار کلی قاب دریچه بازدید داکت اسپلیت آماده میشود. دو ضلع کنار هم در فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت به وسیله کرنر های فلزی متصل میگردند. طرز کار این کرنرها به گونه ای است که از هر دو طرف در ریل های قسمت پشتی پروفیل فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت تداخل پیدا نموده و به صورت پرسی یا فشاری در محل خود ثابت میمانند. تعداد قفل ها به ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت وابسته است فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت در دو مدل ۳ و ۵ سانتی تولید میشود. رنگ کورهای باعث میشود در طول زمان عمر مفید دریچه بازدید داکت اسپلیت افزایش یابد و مانع آسیب دیدگی این محصول میشود.

دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت از آلومینیوم است.فریم این دریچه بازدید داکت اسپلیت در دو مدل ۳ و ۵ سانتی ساخته میشود. درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز در دو مدل وزنهای و لولایی تولید میشود و مانند دیگر دریچه بازدید داکت اسپلیت ها آن در دو مدل ۳ و ۵ سانتی ساخته میشود. درب دریچه بازدی فن کویل استیل نیز مانند انواع دیگر دریچه بازدید داکت اسپلیت در دو مدل لولایی و وزنهای تولید میشود. این لولا از یک سو به طول درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و از سوی دیگر بهیکی از دیواره های طولی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت وصل میشود و با اتصال بدنه درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت قسمت عمدهای از مراحل ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی به انجام خواهد رسید. دریچه بازدید داکت اسپلیت استیل این امکان را به کارفرمایان میدهد که در هر سایز و اندازه ای ساخته شود و هیچ محدودیتی در ساخت ابعاد مختلف ندارد. با تکمیل ساخت فریم دریچه داکت اسپلیت باید نسبت به ساخت درب دریچه داکت اسپلیت گل سقفی اقدام شود.ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت وزنه ای از ابعاد داخلی فریم نشات می گیرد.برای تعیین دقیق ابعاد درب باید از ابعاد تودرتوی فریم دریچه داکت اسپلیت به میزان ۲ میلیمتر از هر سو کسر نمود تا درب وزنه ای دریچه داکت اسپلیت به راحتی در هنگام بازوبستن،برداشته و گذاشته شود.جنس درب دریچه داکت اسپلیت از ورق آلومینیوم با حداقل ضخامت یک میلیمتراست.این ضخامت با افزایش ابعاد درب دریچه داکت اسپلیت افزایش می یابد.برای ساخت این مدل درب باید در داخل ساختار ورقِ درب دریچه داکت اسپلیت به تعداد یک یا دو شیارِ محیطی ایجاد نمود.با ایجاد و اتمام شیارهای چهارگوش در ساختار درب دریچه داکت اسپلیت، درب دریچه نمودِ اصلیِ خود را بازمی یابد.برای استحکام درب دریچه داکت اسپلیت یک سیستم خم کاری در دورتادورِ حاشیه ی درب دریچه داکت اسپلیت ایجاد می کنیم که درب دچار تاب خوردگی یا حالت دِفرمه پیدا نکند.

از این طریق میتوان هر طرحی با هر نقشه و مدلی را روی دریچه بازدید داکت اسپلیت پیاده کرد. درب دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت مانند دیگر دریچه بازدید داکت اسپلیت ها به دو صورت وزنهای و لولایی تولید میشود. درب دریچه بازدید داکت اسپلیت که به صورت وزنهای باز و بسته میشود با نشستن در نشیمنگاه فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت بسته و با بلند کردن آن باز می گردد. از رنگ کورهای الکتروستاتیک برای پوشش روی دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی استفاده میشود. در این حالت برای حفظ استاندارد ورودی هوا و حفظ زیبایی ظاهری دریچه بازدید داکت اسپلیت از دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی بهره گرفته میشود.به طور مثال روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت از شیارهای پره Zدر کناره های طولی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت و ورق پانچ در قسمت داخلی درب به کار گرفته میشود.درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت هم مانند انواع دیگر دریچه فن کویل به صورت لولایی و وزنهای ساخته میشود. گروه صنعتی تهویه مارکت در راستای ارایه خدمات با کیفیت در زمینه صنعت تهویه مطبوع که مبتنی بر دانش و فن آوری روز باشد از سال 1379 شروع به فعالیت ، تولید و ارایه خدمات در زمینه لوله های خرطومی انتقال هوا و ذرات (فلکسیبل) از جنس آلومینیم، PVC ، کانال خرطومی با عایق الاستومری ، پلی استر ، کومبی ، برزنتی ، IFD ، PU و همچنین کانال اسپیرال (گالوانیزه ، استیل و آلومینیوم) جهت مصرف در محل هایی چون ساختمان های مسکونی ، تجاری ، کارخانجات ، هتلها، صنایع چوب ، معادن، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها، سالنهای نمایش ، رستورانها، کافی شاپها ، فست فودها، فروشگاهها، پاساژها، سالنهای ورزشی، استخرها ، مجتمع های داروسازی ، گلخانه ها، محیط های پاک (اتاق تمیز ) ، انبارها و سردخانه ها و فرودگاه ها …

دیدگاهتان را بنویسید