خرید اینترنتی دریچه بازدید داکت اسپلیت با تضمین کیفیت کالا بروز

هم تناسبِ نمایی بین دریچه بازدید داکت اسپلیت با محیط ایجاد مینماید و هم سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت را در برابر عوامل تخریبی و فرسایشی از جمله ضربه، نورخورشید یا مواد خورنده و… برخی از افراد برای این که هزینه کانال کشی برایشان کم تر تمام شود به سراغ مواد ارزان قیمت می روند و به جای استخدام افراد متخصص و باتجربه به دنبال افراد تازه کار می روند. یکی از دلایل کیفیت بالای دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی چگالی بالای مواد اولیه آن است. به این منظور اره برشی را در زاویه ۴۵ درجه قرار داده و سرهای هریک از اضلاعِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت را با زاویه ۴۵ درجه برش میزنیم.با این برش امکان اتصالِ چهارضلعِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت فراهم میاید.روش اتصال اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک لولایی نیز به روش”نک” یا پِرِسی است.از محاسن این روش عدم کاربرد هرگونه جوش است.در واقع جای جوش باعث میگردد که در ظاهر دریچه بازدید داکت اسپلیت نازیبایی ایجاد شود.این امر نیز به وسیلهیک گوشهیا کرنرِ فلزی که عمدتا از ورق گالوانیزه ضخیم است در پشت هر یک از گوشه های فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت اتفاق می افتد.با این اتصال ساختار فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت یک کرد چهارطرفه پیدا مینماید و پس از این باید محلهای پیچ کاری را بر روی بدنهی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت(یا بدنهی بیرونی یا بدنه داخلی) باید ایجاد نماییم.این جای پیج ها بسته به بزرگی یا کوچکیِ ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت متغیر است.

پس از مشخص شدن ابعادِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت نوبت به ایجاد لبه در کناره های اضلاع درب دریچه داکت اسپلیت میرسد. در برخی از برندها به سازگاری دستگاه با محیط زیست و همچنین رابط کاربری مناسب بیشتر توجه شده است که شما می توانید در مقاله مقایسه برندهای داکت اسپلیت در این باره بیشتر بخوانید. ضخامت ورق درب دریچه بازدید داکت اسپلیت معمولا یک میل در نظر گرفته میشود، اما بنا به بزرگ یا کوچک بودنِ ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت میتوان ضخامت ورق درب دریچه بازدید داکت اسپلیت را تغییر داد. این یک اشتباه بزرگ است. از این رو بهتر است علاوه بر معرفی داکت اسپلیت و چگونگی عملکرد آن در مورد مزایا و معایب این دستگاه نیز بیشتر بدانیم. در ایران کویل آب گرم کیسان از کیفیت خوبی نیز برخوردار می باشند. کویل آب گرم به صورت فابریک بر روی دستگاه داکت اسپلیت وجود ندارد و باید به صورت جداگانه خریداری و بر روی سیستم نصب شوند. داکت اسپلیت مشابه اسپلیت های معمولی و یا کولرهای گازی است با این تفاوت که به جای اواپراتور یا پنلی که روی دیوار نصب می­شود و روکار است، یک یونیت داخلی به شکل توکار برای تجهیزات در نظر گرفته شده و نهایتاً فقط دریچه است که از داخل اتاق قابل مشاهده است.

با توجه به لولایی بودنِ مدلِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت باید درب آن را با یک لولا به به فریم ملحق کرد. ■ انواع دریچه بازدید داکت اسپلیت را میتوان با ورق آلومینیوم با ضخامت یک میلیمتر تولید کرد. کار هواساز در اینجا تأمین باد، تولید باد گرم یا سرد (هرکدام از بخش هایی مانند کویل یا اواپراتور)، رطوبت گیری هوا و موارد دیگر است. از آنجایی که این سیستم قابلیت تولید سرما و گرما را دارد و همچنین می­تواند در سقف های کاذب هم جا بگیرد، استقبال زیادی را به خود دیده و در ساختمان هایی با کاربری های متنوع رایج شده است. با توجه به توضیحاتی که ارائه شد داکت اسپیلت به عنوان یکی از رایج ترین سیستم های گرمایش و سرمایش منازل ، آپارتمان ها و ادارات شناخته شده است. دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی برای بازدید و تعمیرِ دستگاههایی به کار میرود که مکشِ دریچه بازدید داکت اسپلیت از طریقِ دریچه خطی کله قندیِ تعبیه شده بر روی بدنهی دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام میگیرد و دلیلِ نامگذاریِ این دریچه به نام دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی نیز وجودِ این دریچه خطی است. اما با افزایش ابعاد دریچه بازدید داکت اسپلیت ضخامت ورق مصرفی نیز بالا میرود.تمام سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت پره Zبا رنگ کورهای الکتروستاتیک پوشانده میشود تا از آسیب دیدگی در امان بماند و عمر مفید دریچه بازدید داکت اسپلیت افزایش یابد.این دریچه بازدید داکت اسپلیت از طریق پیچ در محل مورد نظر نصب میشود.

اگر می خواهید آسوده خاطر خرید نمایید از مرحله اول تا مرحله نهایی، ما در کنار شما هستیم؛ خرید، انتخاب، ظرفیت سنجی و کارشناسی، نصب و راه اندازی سیستم های داکت اسپلیت خود را بدون هیچ گونه نگرانی به ما بسپارید. بنابرین از این طریق می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. اتلاف انرژی زیاد و پرداخت هزینه اضافی انرژی ، چرا که حتی قسمت هایی که به گرما و سرما نیاز ندارید گرم یا سرد می شوند. به این ترتیب که مبرد گازی این بار در کندانسور گرم شده و مشابه سیکل قبلی، از طریق لوله های مسی به سمت یونیت داخلی و کویل های موجود در آن هدایت می­شود و هوایی را که از محیط اتاق وارد یونیت داخلی شده را گرم می­کند. شکل دیگر سیکل داکت اسپلیت، مانند کویل آب گرم است. داکت اسپلیت ساختار پیچیدهای ندارد و از دو قسمت کندانسور و هواساز تشکیل شده است. در هواساز یا یونیت داخلی، گرمای هوا توسط مبرد گازی گرفته شده و محیط خنک می­شود. مبرد استفاده شده در داکت اسپلیت گاز فریون است. که رطوبت در این محیط ها بالاست مورد استفاده قرار می گیرد. بدین ترتیب هیچ محدودیتی در ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت در سایز و ابعاد وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید