خرید اینترنتی و دریچه بازدید داکت اسپلیت با تضمین کیفیت از کالا کیوس

این مرحله باید قبل از عملیات رنگ آمیزی انجام گیرد. جهت بررسی ظاهر این دریچه ها می توانید از اینترنت کمک بگیرید تا انتخابی مطابق سلیقه خود و خانواده تان انجام بدهید . دریچه داکت اسپلیت خطی با درب لولایی نیز همچون انواعِ دیگر دریچه داکت اسپلیت دارای فریم و درب از جنس آلومینیوم می باشد. سرویس های دوره ای داکت اسپلیت بیشتر در ارتباط با یونیت خارجی می باشد . این امر با سرد شدن هوا در پاییز و زمستان ، مسیر آب گرم ورودی به یونیت داخلی دستگاه داکت اسپلیت باز شده و آب گرم با ورود به کویل و با چرخش فن دستگاه باعث ایجاد هوای گرم می شود. شما می توانید در هر سالن از یک فن کویل مجزا استفاده کنید که این امر باعث می شود تا در تابستان آب سرد و در زمستان آب گرم داشته باشید. شما با توجه به نکات گفته شده می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید. یکی از ویژگی های کاربردی داکت اسپلیت فیلتر نمودن هوای ورودی به محیط می باشد. سیستم های مینی چیلر و فن کویل یکی از رقبای سرسخت سیستم داکت اسپلیت می باشند. برای جلوگیری از ایجاد شیار نامتوازن بر روی محیط درب در زمان بسته بودن، لذا بر روی اضلاع محیطیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت یک نوار از زه وار استفاده می نماییم تا ساختار و نمای دریچه بازدید داکت اسپلیت پس از بسته شدنِ درب، به صورت کاملاً زیبا و دکوراتیو قابل دید گردد.

برخی از دریچهها بخصوص دریچههای خطی اسلوت، بصورت دکوراتیو در طولهای بالا کار میشوند و امکان هوادهی یکنواخت در طول بالا برای دریچه وجود ندارد. انواع مختلفی از دریچههای رفت، برگشت و بازدید وجود دارند که هرکدام از آنها متناسب با محل نصب و از نظر طراحی و کارایی مکانیکی با یکدیگر متفاوتاند. امروزه انواع داکت اسپلیت های اینورتر (دور متغیر) و معمولی (دور ثابت) و نیز تک فاز و سه فاز به بازار عرضه شده است. تعداد شیارهای محیطی که باید روی محیط درب این دریچه داکت اسپلیت باید تعبیه شود به میزان نیازِ هوای لازم جهت دستگاه فن کویل از محیط بسته است و در واقع تک گل یا دوگل بودنِ درب دریچه داکت اسپلیت دقیقا به نیاز دستگاه فن کویل به هوا دارد.با توجه به لولایی بودنِ دربِ دریچه داکت اسپلیت گل سقفی ،لذا تعبیه قفل به تعداد لازم بر روی درب های ان الزامیست.نوع این قفل ها اغلب از مدل زیمنسیست که با کلیدی که به همه آنها میخورد قابل بازوبست است.با اتصال درب به فریم دریچه داکت اسپلیت گل سقفی و نیز با تعبیه قفل های زیمنسی نوبت به انجام عملیات رنگ میرسد.این عملیات توسط دستگاه پاششِ رنگ پودری الکتروستاتیک به تمام سطوح داخلی و بیرونی دریچه داکت اسپلیت گل سقفی شروع و با قرار دادنِ دریچه در داخل کوره رنگ تکمیل میشود.پس از انجام این مراحل و اتمام مراحل پخت رنگ، دریچه داکت اسپلیت را از کوره خارج و توسط کاورهای مشماییِ ضدضربه میپوشانیم تا صحیح و سالم به محل پروژه انتقال و در جای خود تعبیه شود.

دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی برای بازدید و تعمیرِ دستگاههایی به کار میرود که مکشِ دریچه بازدید داکت اسپلیت از طریقِ دریچه خطی کله قندیِ تعبیه شده بر روی بدنهی دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام میگیرد و دلیلِ نامگذاریِ این دریچه به نام دریچه بازدید داکت اسپلیت خطی کله قندی نیز وجودِ این دریچه خطی است. البته برای ابعاد بزرگتر از ورق های ضخیم تر نیز استفاده می شود.پس از سایزینگ ابعاد داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت ،به میزان ضخامت لولا از عرضِ این ابعاد کم کرده و با لحاظِ بادحور برای این کار نسبت به برش ورق درب دریچه داکت اسپلیت اقدام می گردد.پس از برش ورقِ درب دریچه داکت اسپلیت مشبک لولایی هر چهارگوشه ی ورقِ درب را بصورت لبه دار با زاویه ی ۹۰ درجه در می آوریم.این کار هم باعث استحکام درب دریچه داکت اسپلیت می گردد و هم از تاب خوردگی و دفرمگیِ ورق درب دریچه داکت اسپلیت ممانعت می کند.پس از لبه زنی در اطراف ورق درب دریچه داکت اسپلیت نوبت به بازکردن و خالی کردنِ حفره ی دریچه مشبک بر روی ورق درب دریچه داکت اسپلیت می رسد.محل سوراخِ این دریچه مشبک بر اساس نیاز سنجیِ دستگاه داکت اسپلیت که از قبل مدنطر می باشد صورت می پذیرد.

در این دستگاه از کمپرسور اسکرال استفاده می شود که نسبت به دیگر کمپرسورها ارزان قیمت تر بوده و به خاطر وجود کمترین تعداد قطعات متحرک ، دارای طول عمر زیادتر بوده و صدا و لرزش کمتری نسبت به سایر کمپرسورها دارد. درب این نوع دریچه ها به دلیل اینکه هوای بیشتری گردش داشته باشد، مشبک طراحی شده است و همانطور که مشخص است با لولا به فریم متصل می شود. به منظور دسترسی و تعمیر و نگهداری دستگاه داکت اسپلیت و دمنده و مکنده هایی که در سقف تعبیه می شوند از این نوع دریچه استفاده می شود. این ابعاد به هر میزان که باشد با یک دریچه ترکیبیِ مشبک که اصطلاحا به آن دریچه لانه زنبوری نیز گفته میگردد پوشانده میگردد و در واقع این دریچه مشبک معبری برای تردد هوا از محیط به سمت محفظه داخلیِ دستگاه داکت اسپلیت است. در برخی ریموت کنترلها دکمه Fix برای تنظیمات دمپر تعبیه شده است که با هربار فشردن این دکمه دمپر اندکی حرکت کرده و در موقعیت جدید ثابت میشود. همچنین با فشردن دکمه Swing میتوانید جهت باد خروجی را در عرض تنظیم نمود. دمپرها در این دستگاه با استفاده از ریموت کنترل تنظیم میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید