خرید اینترنتی و دریچه بازدید داکت اسپلیت با تضمین کیفیت از کالا کیوس

داکت اسپلیت یا همان اسپلیت که از آن به عنوان کولر گازی نیز یاد می شود، به دلیل داشتن مزیت های فوق العاده توانسته جایگزین مناسبی برای محصولات هم رده و مشابه خود باشد. ساز و کار داکت اسپلیت به عنوان یک دستگاه گرمایشی به این صورت است که آب گرم به دست آمده از موتور خانه، به داخل کویل جریان می باید و در اثر آن کویل گرم شده و در اثر چرخش فن هواساز، گرمای موجود در آن به هوا منتقل شده و سبب گرم شدن محیط می شود. در واقع کمپرسور اینورتر تا حدودی یک کمپرسور هوشمند شمرده می­شود و متناسب با ظرفیت مورد نیاز و نیاز کاربر و دمای دلخواه او کار خواهد کرد. عرض های به کار رفته در تولید پروفیلِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت در دو مقیاس ۳ و ۵ سانتی قابل تولید و ارائه میباشد. یکی از مزیتهای این سیستم قابلیت نصب کویل آبگرم در جلو و یا پشت دستگاه میباشد که در فصل زمستان به جای استفاده از heat pump خود دستگاه میتوان آب گرم تولید شده در پکیجهای خانگی یا موتور خانه مرکزی وارد کویل نصب شده نمود و با عبور هوا از روی این کویل از گرمایش آن در فصل زمستان: استفاده نمود که خود این امر موجب حذف رادیاتورها و یا فن کویل ها میشود.

حال اگر یونیت داخلی داکت اسپلیت در محیط داخلی خانه قرار دارد تنها دریچه بازدید ( دریچه دسترسی ) زیر داکت اسپلیت با هر جنس کافی است به شرط اینکه با گریل کردن ( سوراخ کردن یا شیار دار کردن دریچه داکت اسپلیت ) شرایط عبور هوا فراهم گردد . یونیت داخلی برای کولرهای گازی به صورت دیواری و یا سقفی بوده، در حالیکه برای داکت اسپلیت به صورت توکار طراحی می شود. داکت ها معمولا در ظرفیت های ۱۸۰۰۰ تا ۶۰۰۰۰ بی تی یو برساعت تولید و ارائه می گردند. 2.در مقایسه با مینی چیلر یا چیلر مصرف برق آن تا حدودی بالاتر می باشد ولی نسبت به اسپلیت دیواری مصرف برق آن کمتر می باشد. سودجویان بسیاری هستند که به منظور فروش محصولات غیر اصل خود، هزینه های کمتری را پیشنهاد می دهند. یکی از محصولاتی که در این زمینه به بازار عرضه نموده ، داکت اسپلیت است.داکت اسپلیت ال جی از رایج ترین و مقرون به صرفه تری سیستم های ایجاد سرمایش و گرمایش در ساختمان است که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از سازندگان واحدهای مسکونی قرار گرفته است.

داکت اسپلیت (Ducted Split) اصطلاحی است که بسیاری از کارشناسان برای اسپلیت های کانالی مورد استفاده قرار می دهند که امروزه یکی از رایج ترین سیستم های سرمایش و گرمایش در آپارتمان ها محسوب می شود. نکته ی مهم در مورد عملکرد گرمایشی اسپلیت کانالی ایران رادیاتور، استفاده از کویل های آب گرم به جای کویل های گازی است. داکت اسپلیت ها یا اسپلیت های کانالی با تامین هوای خنک در تابستان و تامین هوای گرم در زمستان برای کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان و انتقال هوای سرد یا گرم توسط کانالهای اجرا شده در داخل سقف کاذب، دمای محیط مورد نظر را به شرایط آسایش و دلخواه تنظیم شده ی ترموستات می رساند. نکته 4: تنها در صورتی سیستم تهویه مطبوع شما نیاز به تزریق گاز دارد که لوله های سیستم دچار نشتی یا آسیب شده و گاز در یک سیستم بسته در جریان نباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشورت درمورد متراژهای دیگر، با کارشناسان فروشگاه دماپویا تماس حاصل نمایید و همچنین شما بازدیدکنندگان گرامی چنانچه قصد خرید سیستم های تهویه مطبوع دیگر را برای محیط های مختلف اداری، تجاری و مسکونی نظیر کولر آبی دارید، می توانید از طریق وبسایت اقدام نمایید و برندها و مدل ها مختلف آن را با گارانتی معتبر از آذین سرویس تهیه نمایید.

برای دریافت هرگونه مشاوره و راهنمایی با کارشناسان ما تماس بگیرید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در انتخاب محصول می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی موجود در تماس باشید. سقف های کاذب موجود در راهرو ها مناسب ترین مکان برای اجرا ی این دستگاه ها خواهد بود. همچنین لازم است به وضعیت آب و هوایی منطقه مورد نظر، اقلیم جغرافیایی آن، وضعیت آفتاب گیر بودن و یا نبودن ساختمان، تعداد ساکنین، موقعیت تجاری، مسکونی یا اداری بودن محل و از همه مهمتر به متراژ آن توجه شود، بنابراین فاکتور مهم و اساسی در وهله اول متراژ است. در ادامه چند نوع دریچه پرکاربرد که در پروژههای مسکونی، اداری و تجاری بکاربرده میشوند، معرفی شده است. به جای استفاده کرده از چند اسپلیت می توان از سیستم داکت اسپلیت استفاده نمود که باعث کاهش هزینه بهره روی شده و هزینه نگهداری را کاهش می دهد. فریم دریچه داکت اسپلیت از پروفیل آلومینیومی تشکیل شده که در چهار ضلع بصورت یک مربع یا مستطیلِ گونیا ساخته می شود.در واقع پس از برشِ اضلاع فریم دریچه داکت اسپلیت گوشه های هریک از سرهای اضلاع را با زاویه ۴۵ درجه اصطلاحاً گوشه زنی می کنیم.پس از گوشه زنیِ اضلاع فریم دریچه داکت اسپلیت ،این اضلاع با وسایل خاصی به نام کُرنر که در پشت هر گوشه از فریم دریچه داکت اسپلیت تعبیه می شوند باعث ساختاریابیِ چهارگوشِ فریم می شوند.پس از ساختِ چهارچوبه ی فریمِ دریچه داکت اسپلیت نوبت به ایجاد جای پیچ بر روی نما یا قسمت داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت می رسد.اگر بخواهیم فریم دریچه داکت اسپلیت مشبک وزنه ای را بصورت پیچ ازرو در محل خود تعبیه کنیم باید جای پیچ ها را بر روی نمای بیرونی فریم دریچه داکت اسپلیت تعبیه نمود.اگر هم مقرر باشد این دریچه داکت اسپلیت بصورت پیچ مخفی نصب گردد این جای پیچ ها بر روی دیواره ی داخلیِ فریم دریچه داکت اسپلیت ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید