بهترین کیفیت – گارانتی اصل – تهویه مهاجر

طبق شنیدههای کارشناسان تهویه مهاجر، سازندگان برای واحدهای بالاتر از 200 متر مربع موظف به اخذ برق سه فاز بر اساس بخش نامه شرکت توانیر هستند. تیم تهویه مهاجر در زمینه فروش داکت اسپلیت کانالی گرمایشی و سرمایشی و خدمات پس از فروش آن سابقه درخشانی دارد؛ چنانچه در انتخاب و خرید داکت نمی توانید تصمیم درستی بگیرید؛ در سایت فروشگاهی و اینترنتی تهویه مهاجر با کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا بتوانید بر اساس متراژ و محیط مورد نظر خود با قیمت مناسب و اطمینان خاطر خرید نمایید. لولای این دریچه داکت اسپلیت بر روی طولِ دربِ دریچه داکت اسپلیت تعبیه می گردد تا توان لولا برای تحمل وزن درب دریچه داکت اسپلیت به بیشترین میزان ارتقا یابد.پس از آماده شدنِ درب و فریم دریچه داکت اسپلیت باید بر روی درب دریچه داکت اسپلیت جای قفل زیمنسی را به تعداد لازم جاسازی کنیم تا قفل های زیمنسی به راحتی در سوراخ ها جانمایی شوند.این قفل ها با عملکردِ خود باعث باز و بسته شدنِ درب دریچه داکت اسپلیت می شوند. اتصال درب به فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت پس از ساخت جداگانهی فریم و درب، از مراحل مهمِ دیگر در روند ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت لولایی گل سقفی به شمار میآید.

برعکس حالت وزنهای که با بلند و جداکردنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت امکان بازدید، تعمیر و چکاپِ دستگاه داکت اسپلیت حاصل میگردد در اینجا درب به یکی از اضلاع فریم با یک لولا متصل شده و به صورت لولایی عمل مینماید.برای باز و بستِ درب نیز از قفلی بنام قفل زیمنس استفاده میگردد. برای اتصال دریچه بازدید داکت اسپلیت نیاز به ایجاد جای پیچ بر روی نما یا دیواره داخلیِ فریمِ دریچه بازدید داکت اسپلیت است.جا یا خزینه پیچ به وسیله پرس های ایجاد جای پیچ به سهولت فابل تعبیه است.پس از تکمیل ساخت فریم،نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میرسد.با توجه به امکان تک یا دوشیار بودنِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی،اولین اقدام تعبیهی پروفیل یا پروفیل های بر روی حاشیه درب بازدید داکت اسپلیت گل سقفی وزنهای است.این اقدام توسط گوشواره های نگهدارندهی فلزی که باعث تثبیت پروفیل ها به ورقِ درب میگردد صورت میگیرد.از آنجا که مدلِ دربِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت وزنهای است لذا با اتمام مراحل ساخت درب،تقریبا مراحل اولیه ساخت فریم و درب دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام یافته است.از جمله مشخصات درب دریچه بازدید ضخامت ورقِ آن است.ضخامت ورق درب دریچه بازدید فن کویل در حداقل مقدار در حد یک میلیمتر است که این میزان بر اساس افزایش ابعاد قابل ارتقا است.

با اتمام ساخت فریم،نوبت به ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میرسد.برای ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی لولایی باید به ابعاد داخلیِ فریم دقت کرد.در واقع سایز درب به میزان دو میلیمتر از هر بُعد نسبت به ابعاد داخلی فریم کوچکتر در نظر گرفته میگردد. درب این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت به وسیلهی قفل های زیمنسی باز و بسته میگردد.به همین منظور در حین ساخت درب دریچه بازدید داکت اسپلیت گل سقفی باید جای قفل ها را بر روی نقاط ویژه ایجاد نماییم تا بعد از رنگ کاریِ دریچه بازدید داکت اسپلیت بتوان قفل ها را روی درب نصب کرد. این اتصال توسط یک لولای ورقیِ ظریف ولی محکم صورت میگیرد تا هم نمای دریچه بازدید داکت اسپلیت پس از تکمیل، زیبا و شیک نمایان گردد و هم در زمان کاربرد و باز و بستن درب دریچه بازدید داکت اسپلیت، مشکلی در استحکام و ایستایی دریچه بازدید داکت اسپلیت مشاهده نگردد. با ساخت و اتصال دریچه مشبک به ساختار درب دریچه بازدید داکت اسپلیت عملیات ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت پایان پیدا میکند و نوبت به انجام عملیات رنگ میرسد.نوع و کیفیت رنگ که بر کلیه سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت انجام میگردد از نوع پودریِ الکتروستاتیک است که به صورت کورهای در کوره پخته و آماده کاربرد و نصب میگردد.لازم به توضیح است برای جلوگیری از هرگونه ضربهیا آسیب به ساختار دریچه بازدید داکت اسپلیت باید آن را پس از خروج از کوره در کاور یا مشمای ضربه گیر قرارداد و به صورت بسته بندی به پروژهیا محل نصب ارسال کرد.

جنس درب دریچه بازدید داکت اسپلیت از ورق آلومینیوم با حداقل ضخامت یک میلیمتر میباشد. یکی از این عوامل که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است دریچه های بکار رفته در سیستم داکت اسپلیت می باشد . کانال سازی و کانال کشی احمدی در تهران ، اجرای کانال سازی و سیستم تهویه های سرمایشی و گرمایشی و ساخت داکت های اسپلیت سیستم های تهویه مطبوع سیستم تهویه فلکسی و گالوانیزه و سانتیفیوژ و ساخت دریچه هوا فروش و ساخت و نصب و اجرای پروژه های صنعتی و ساختمانی تهویه هوا وساخت داکت اسپیلت و کانال سازی و دریچه هوا ساخت و فروش داکت اسپلت و اجرای کانال سیستمهای تهویه صد در صد تضمینی با کیفیت بالا و تیم مجرب خدمات رسانی میشود. از آنجایی که این سیستم قابلیت تولید سرما و گرما را دارد و در سقف های کاذب نیز می توان قرار داد، از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و در ساختمان های با کاربری های مختلف رایج شده است. در صورتی که در انتخاب و خرید دستگاه داکت اسپلیت نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با کارشناسان ما در سایت (تهویه مهاجر) در ارتباط باشید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید تا بتوانید باتوجه به شرایط و نیازتان بهترین انتخاب و خرید را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید