بهترین کیفیت – گارانتی اصل – تهویه مهاجر

پس از تکمیل ساخت فریم،نوبت به ساخت درب دریچه داکت اسپلیت می رسد.با توجه به امکان تک یا دوشیار بودنِ درب دریچه داکت اسپلیت گل سقفی،اولین اقدام تعبیه ی پروفیل یا پروفیل های بر روی حاشیه درب بازدید داکت اسپلیت گل سقفی وزنه ای است.این اقدام توسط گوشواره های نگهدارنده ی فلزی که باعث تثبیت پروفیل ها به ورقِ درب می شود صورت می گیرد.از آنجا که مدلِ دربِ این دریچه داکت اسپلیت بصورت وزنه ای است لذا با اتمام مراحل ساخت درب،تقریبا مراحل اولیه ساخت فریم و درب دریچه داکت اسپلیت انجام یافته است.از جمله مشخصات درب دریچه بازدید ضخامت ورقِ آن می باشد.ضخامت ورق درب دریچه بازدید فن کویل در حداقل مقدار در حد یک میلیمتر می باشد که این میزان بر اساس افزایش ابعاد قابل ارتقا می باشد. جهت بررسی ظاهر این دریچه ها می توانید از اینترنت کمک بگیرید تا انتخابی مطابق سلیقه خود و خانواده تان انجام بدهید . لازم به ذکر است که اگر بخواهیم سیکل گردش دما در این سیستم درست باشد، باید برای دریچه مخصوص مکش به صورت اختصاصی کانال کشی انجام شود. با تعبیه ی قفل های زیمنسی در سوراخ های مربوطه همزمان باید جای پیچ های نصب دریچه بازدید داکت اسپلیت بر روی بدنه فریم انجام گیرد.

1. داکت اسپلیت امروزه یکی از رایج ترین سیستمهای سرمایش و گرمایش است که از بارزترین ویژگیهای این سیستم، تهویه کلیه فضاها در یک واحد آپارتمان به صورت همزمان با اجرای کانالها در بالای سقف کاذب است. داکت اسپلیت یکی از رایجترین سیستم های تهویه مطبوع در سطح جهان بوده و امروزه بطور گسترده ای مورد توجه سازندگان واحد های مسکونی و اداری می باشد، همچنین این سیستم جزء اقتصادی ترین و به صرفه ترین سیستم های تهویه مطبوع موجود می باشد. همچنین باید توجه داشت که سرویس سیستم پیش از شروع فصل زمستان توصیه می گردد. از فاکتور های مهم در داکت اسپلیت ها میزان مصرف انرژی آنهاست که با استفاده از برچسب انرژی می توانید راندمان دستگاه را با توجه به انرژی مصرفی مشخص کنید. فریم این دریچه داکت اسپلیت با توجه به وزنه ای بودنِ دربِ دریچه داکت اسپلیت دارای ساختار سه پَری می باشد که درب به راحتی در داخل این چهارچوبه ی سه پری به راحتی جانمایی گردد.پس از آماده شدن فریم دریچه داکت اسپلیت باید جای پیچ های دریچه داکت اسپلیت بر روی نما یا داخل فریم دریچه داکت اسپلیت می رسد.

برای ساخت دریچه بازدید داکت اسپلیت آلومینیومی، ابتدا بر اساس ابعاد کلاف زیرکار، ابعاد بصورت صفر تا صفر محاسبه میشود. ابعاد قسمت فرورونده دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی،باید در حدِ یک سانت کمتر از ابعادِ تودرتوی قاب دریچه بازدید داکت اسپلیت باشد تا دریچه بازدید داکت اسپلیت به راحتی در محل خود نصب و تعبیه گردد. اگر دستگاه داکت اسپلیت نیاز به تامین هوای تازه جهت محفظه ی خود داشته باشد و فاصله ی دربی که قرار است بصورت وزنه ای برای بازدیدِ آن تعبیه گردد به میزانی باشد که به راحتی درب را بصورت وزنه ای جابجا کرد و دوباره در محل خود جانمایی نمود، می توان از دریچه داکت اسپلیت مشبک وزنه ای بعنوان یک گزینه مناسب با امکان تامین هوای تازه استفاده نمود. این دریچه بازدید داکت اسپلیت ماهیتاً از پی وی سی ساخته می گردد.بنا به شکل پذیریِ pvc توسطِ دستگاههای سی ان سی می توان نقوش و طرح های جذاب و دکوراتیوی را روی آن اِعمال نمود. وجود ندارد و برای ایجادِ هارمونیِ بیشترِ رنگ دریچه بازدید داکت اسپلیت با رنگ نمای محیط داخلی به راحتی می توان از کدرنگ های گوناگون برای رنگ آمیزیِ سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی بهره جست.

برای طراحیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی ساده لولایی حتما باید به ابعاد داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت دقت نمود.یعنی مبنای ابعاد درب دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنیدساده لولایی صرفا سایزِ داخلیِ فریمِ این دریچه بازدید داکت اسپلیت است. بدنه دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک در رنگ های گوناگون و متناسب با محیط سطح بصورت رنگ کوره ای پوشش داده می شود. در این حالت سیستم گاز سرد تولید نمی کند و فن کندانسور فقط گرمای حاصل از لوله های مسی را به سمت اواپراتور هدایت می کند. نکته 2: وکیوم هوای داخل لوله ها را به طور کامل تخلیه می کند تا یک فضای خلاء را در داخل لوله ها ایجاد نموده و فقط باید گاز فریون لوله ها را اشباع کند. لذا انتخاب ظرفیت مورد نظر (با مشاور فروش)، وکیوم صحیح دستگاه و بررسی محل و نحوه نصب کندانسور و اواپراتور توسط نصاب بسیار حائز اهمیت است. در بعضی موارد نیز برای مخفی نگهداشتن دستگاه از دید عمومی، به این نوع دربها نیاز خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید