بهترین کیفیت – گارانتی اصل – تهویه سان

در مرحله بعد بر اساس سایزِ حاصله از قسمت داخلیِ فریمِ این مدل دریچه داکت اسپلیت ،نسبت به ساخت دربِ آن از ورق آلومینیومی اقدام میکنیم.جنس این درب معمولا از ورق یک میل آلومینیوم ساخته می شود که ضخامت این ورق بر اساس ابعاد دربِ دریچه داکت اسپلیت می تواند تا میزان یک و بیست و پنج صدم میلیمتر نیز افزایش یابد.برای عدم احتمال بروز حالت تاب خوردگی و دفرمه شدن ساختار درب این دریچه داکت اسپلیت در قسمتهای کناریِ آن یک لبه ی یک سانتی ایجاد می کنیم تا ایستایی درب این دریچه داکت اسپلیت به فرم دلخواه انجام پذیرد.دریچه داکت اسپلیت وزنه ای در حالت شیاردار موازی باید مجهز به شیارهای عبور هوا گردد که در این حالت باید با پِرسِ مخصوص،این شیارهای با عرض ۹ و ۱۸ سانتی را در آکس درب یا در کنارهای آن بنا به نزدیکی به قسمت مکشِ داکت اسپلیت ایجاد نمود.طول و عرض این شیارها بنا به توان دستگاه تعریف می شود که دریچه داکت اسپلیت در زمان کارکرد دچار لرزش و صدای زوزه نشود. روش کار آن ها به این صورت است که با توجه به دمای اتاق روشن و خاموش می شود. زمانی که دمای اتاق بالا است و اتاق گرم است، اسپلیت روشن می شود و محیط را سرد می کند.

با توجه به استهلاک و میزان انرژی برق مصرفی ، استفاده از سیستم گرمایش هیت پمپ در این دستگاه به صرفه نیست و به جای آن از کویل حرارتی آبگرم در دستگاه استفاده می گردد که از آب گرم پکیج یا موتورخانه استفاده می کند. این دو قسمت با اجزا و قطعات مختلفی با یکدیگر در ارتباط هستند. پس از پاشیدن رنگ پودری روی تمام سطوح دریچه بازدید داکت اسپلیت با ورق آهنی آن را درون کوره قرار میدهند و در اصطلاح پخته میشود. با توجه به طراحیِ وزنه ایِ این دریچه داکت اسپلیت ،لذا وجود فاصله ی استاندارد بین لبه ی زیرینِ دستگاه داکت اسپلیت تا کدِ ارتفاعیِ محل نصب دریچه داکت اسپلیت ،بسیار مهم و ضروری می باشد.در صورت کوتاه بودنِ این فاصله،امکانِ جداسازی و برداشتن و گذاشتنِ درب میسر نمی شود، به همین دلیل در زمان سفارش باید به این موضوع کاملا دقت نمود. به طور کلی دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی از ورق روغنی با رنگ کورهای ساخته میشود. تلاش ما بر این است تا بتوانیم در کمترین زمان، در بالاترین سطح کیفی و با نازل ترین قیمت انتظارات مشتریان گرامی را برآورده نماییم. زیرا هوای مورد نیاز برای سیستم برگشت دستگاه فن کویل از طریق داکت هوای مجزا که به واحد مسکونی یا تجاری مرتبط است تامین خواهد گشت و هیچ نیازی به شیار یا سوراخ روی سطح درب دریچه بازدید داکت اسپلیت ناست.

درب این دریچه بازدید داکت اسپلیت را میتوان با توجه به نیاز دستگاه و سفارش کارفرما شیار دار و یا ساده تولید کرد. بعد از نصب سه پری با توجه به ابعاد داخلی فریم درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشابه لولا تولید میشود. این دریچه به صورت ترکیبی بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت تعبیه میگردد. همچنین دریچه بازدید داکت اسپلیت لاستیکی بسیار مقرون به صرفه است و نیاز به پوشش رنگ روی سطوح این دریچه بازدید داکت اسپلیت ناست. ابعاد قسمت فرورونده دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی باید در حد یک سانت کمتر ابعاد تو در توی قاب دریچه بازدید و فن کویل باشد تا دریچه بازدید داکت اسپلیت به راحتی در محل موردنظر فرو شود. این کار برای این است که درب به راحتی در داخل فریم جاسازی شود. این بادخور به این دلیل لحاظ میشود که هنگام نصب نصاب به راحتی بتواند دریچه بازدید داکت اسپلیت را درونه حفره جانمایی نماید. به طور استاندارد عرض فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی بین ۳ و ۵ سانت متغیر میباشد جهت استحکام بیشتر ساختار فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت آهنی دور تا دور فریم یک نیم سانتی از بیرون به داخل ایجاد میگردد که علاوه بر استحکام فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت باعث زیبایی و شکیل تر شدن ساختار کلی دریچه بازدید داکت اسپلیت میشود.

عرض فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت پلاستیکی سه تا سه و نیم سانتی متر است. پس از ساختِ چهارچوبه ی فریمِ دریچه داکت اسپلیت،نسبت به ایجاد جای پیچ بر روی فریم اقدام می کنیم.اگر قرار باشد دریچه داکت اسپلیت بصورت پیچ ازرو نصب گردد،این جای پیچ ها بر روی نمای بیرونیِ ساختار فریم دریچه داکت اسپلیت تعبیه می گردد و اگر هم قرار باشد دریچه داکت اسپلیت بصورت پیچ مخفی نصب گردد،جای پیچ ها بر روی دیواره ی داخلیِ ساختار فریم جانمایی و ایجاد می گردد.نکته ی مهم در زمان ایجا جای پیچ ها بر روی فریم دریچه داکت اسپلیت در اینجاست که کلیه ی این مراحل باید قبل از عملیات رنگ باید صورت پذیرد. پس از انجام عملیات رنگ و خارج نمونِ دریچه داکت اسپلیت مشبک آلومینیومی لولایی از کوره ی رنگ،برای جلوگیری از هرگونه خط و خشِ احتمالی در زمان انتقال دریچه بر روی سطوح دریچه داکت اسپلیت،باید از پوششِ ضربه گیرِ مشمایی استفاده نمود. تا به وسیله ی آن، برگشت هوا به خوبی انجام شود. اگر درب دریچه بازدید داکت اسپلیت به صورت لولایی باشد در یک بُعد از درب دریچه بازدید داکت اسپلیت لولا نصب میگردد و به وسیله قفل زیمنسی باز و بسته میشود. درب این نوع دریچه بازدید داکت اسپلیت نیز مانند انواع دیگر آن به صورت لولایی و وزنهای قابلیت تولید دارد.

دیدگاهتان را بنویسید