انواع دریچه داکت اسپلیت با کیفیت و قیمت مناسب

دریچه های کولری در ابعاد مختلف و بدون محدودیت ابعاد، بصورت سفارشی و با هر تعداد مورد نیاز کارفرما، قابل ساخت و عرضه می باشد. تعدادِ قفل های دربِ دریچه بازدید داکت اسپلیت طرح اسلوت معمولا دو عدد است که بنا به بزرگیِ درب دریچه، این تعداد بیشتر هم می کردد. در دستگاههای فن کویلی که نیاز به منفذِ ورودیِ هوای زیادی به داخلِ محفظهی داخلیِ فن کویل هست برای حفظِ استانداردِ ورودیِ هوا و همچنین شکیل تر شدنِ نمای بیرونیِ دریچه بازدید داکت اسپلیت، از دریچه بازدید داکت اسپلیت ترکیبی استفاده میشود. معمولاً ظرفیت سرمایش داکت اسپلیت در بازه ۱۸۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰ میباشد و میتواند برای توزیع در چندین اتاق مختلف استفاده شود. از آنجایی که کولر گازی شما در تمام طول سال کار میکند (اکثر سیستم های داکت اسپلیت میتوانند عملکرد دوگانه گرمایش و سرمایش را داشته باشند)؛ تهیه یک دستگاه که حداقل صدا را ایجاد کند بسیار مهم است.

با وجود انعطاف پذیری بسیار زیاد این سیستم، در صورت نصب نادرست این امکان وجود دارد که هم عملکرد تهویه مطبوع سیستم افت پیدا کند و هم به معماری خانه آسیب وارد کند. برای مثال سیستمی خریداری کنید که به شما امکان میدهد به جای اینکه هر چند ماه هزینه ای برای تعویض فیلتر به تکنیسین دهید، فیلترها را خودتان عوض کنید. ظرفیت سرمایشی داکت اسپلیت تعیین میکند که برای خنک کردن خانه به سیستم با چه ابعادی نیاز است. اوج دمایی که منطقه در گرم ترین ماه های سال به آن میرسد. منظور از منطقه بندی نمودن ، کنترل دمای اتاق ها و سالن ها به طور مستقل و جداگانه است که چندین اتاق متصل به یک داکت اسپلیت ، نمی توانند دمای مستقل و جداگانه داشته باشند و همه آنها هم دما خواهند بود و همزمان سرد یا گرم می شوند. پوشش مساحت برای ایجاد تهویه مطبوع در این محصول از ۶۰ متر مربع تجاوز نمی کند. پس از ساخت و رنگِ دریچه داکت اسپلیت ،برای جلوگیری از صدماتِ احتمالی و یا خش افتادن بر روی سطوح دریچه داکت اسپلیت،باید بلافاصله پس از بیرون آوردنِ دریچه داکت اسپلیت از کوره ی رنگ باید آنرا در پوشش های مشمایی و ضدضربه کاور نمود تا دریچه داکت اسپلیت در مراحل نقل و انتقال دچار اسیب نگردد و بصورت کاملا سالم در محل موردنظر نصب و تعبیه گردد.

ابعاد داخلی فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت در این مرحله از اهمیت خاصی برخوردار میباشد، زیرا با احتساب دومیل بادخور از طرفین و همچنین در نظر گرفتن ضخامت لولا در یکی از اضلاع فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت نسبت به برش ورق درب دریچه بازدید فنکویل اقدام میشود. از دیگر مزایای داکت اسپلیت همین افزودن کویل آبگرم است که امکان گرمایش با راندمان بالا را فراهم می کند ولی باید این نکته را هم در نظر گرفت که افزودن کویل آبگرم به یونیت داخلی دستگاه ، قیمت سیستم را افزایش می دهد. در رنگ بندی آن ها نیز باید دقت لازم صورت بگیرد تا در تناقض با دکوراسیون داخلی نباشد. در انتخاب دریچه ها قیمت آن ها می باشد . در ساخت دریچه داکت اسپلیت پلاستیکی محدودیتی به لحاظ نوع،مدل و ابعاد وجود ندارد و به راحتی میتوان آنرا در مدل های متنوع با ابعاد و سایز مختلف تولید کرد.علاوه بر امکان تولید دریچه داکت اسپلیت در ابعاد و انواع مختلف،به راحتی میتوان آنرا به روش های عادی و پیچ مخفی، در محل خود نصب نمود.برای نصب دریچه داکت اسپلیت از پیچ استفاده میشود و امکان نصبِ آسانِ دریچه داکت اسپلیت پلاستیکی از مزایای منحصر به فردِ این نوع دریچه است.

ضمناً از دیگر مزایای زاویه دار بودنِ دریچه هوای درب دریچه بازدید داکت اسپلیت عدم امکان دیدِ داخل محفظه فن کویل از سمت بیرون به داخل است. در نوع اینورتر دار، توان و قدرت کارکرد دستگاه با توجه به دمای ست شده و دمای حسگر داخل مشخص خواهد شد . ابعاد درب بر اساس سایز داخلیِ فریم دریچه بازدید داکت اسپلیت استحصال میگردد.از این ابعاد به میزان یک تا دو میل از هر طرف به عنوان بادخورِ کار کم میگردد و به میزان ۱.۵ تا ۲ سانت به عنوان لبه برای خم کاری اضافه میگردد.این لبه ها در محیط درب دریچه بازدید داکت اسپلیت مشبک وزنهای باعث استحکام کار و جلوگیری از تاب خوردگیِ درب میگردد.با خم کاریِ این لبه ها و ساختاریابیِ درب دریچه بازدید داکت اسپلیت نوبت به ایجاد حفرهی دریچه مشبک بر روی درب دریچه بازدید داکت اسپلیت میرسد.ابعاد این حفره به میزان نیاز دستگاه به هوای برگشت جهت سیرکولاسیون مرتبط است.

دیدگاهتان را بنویسید